Yamaha YZF-R1 (2007)

Vlastník SpiidR1
Vloženo 9.6.2015
Aktualizováno 9.6.2015

Silná. Krásná..nej z r1..má nejhezčí tvary z r1 do 2015..A v barvách bilo červené je nejvíc -)))

Motorka koupena od Douss (Strakonice) - Perfektní komunikace..A pomoc při potížích!

Yamaha FZ1 N: koupim k me r1

První dojmy - Horší spodek pod 7tis otacek..tupa brzda..brutalni zátah nadb7tis ot..krasne se vodi do zatacek..

Motorku bych doporučil pro - Tem co mají už něco na motto najeto..tem co radi točí vetsi otacky..pro dva muka-))

Doplňky na motorce - Krátký plyn..výfuky a svod od Yoshimura rc 3/4 full karbon..dinojet rapid bike 2 ..mam dve palivové mapy s prepinanim na riditkach..karbonove krytý kyvne vidlice..karbon kryt nádrže..karbon přední blatník..karbon zadní blatnik i s krytem řetězu..pancéřové hadice..padáky na rámu...packy titax lámací..

Musí se točit nad 7tis ot. Málo žere benzin..chce to jine vyfuky než originální !!! A svod bez katu. Jinak vám topí nehorázně pod zadek..nemit proudem vody!! Den jsem ji pak zprovozňoval a sušil fénem -)) Chce to lepší přední pumpu brzdy...jinak za 3mesice mam na ni najeto už 4tis km...a šlape jak hodinky..mel jsem nacatou spojku a po dvou jizdacv na sprintech nemůžu dat neutral když zastavím..chce to pevný řetěz...jinak spokojenost nejvíc!!!

petulmoto
petulmoto napsal 25.09.15 v 22:34 10b.

Jo, nadhera velka! 10b jasnych

kodas74
kodas74 napsal 26.07.15 v 09:17 10b.

Ahoj chlape. Prosim te mam na tebe obrovskou prosbu. Vidim ze mas ladaky otevreny svody. Potreboval bych presne tuhle motorku kvuli rekonstrukci dopravni nehody. Jde o moznost kdy mohl motorku uz z dalky slyset...Moc te prosim mohl by jsi se mi ozvat na mobil 602 212 563.
Diky Vasek.

Kuboos
Kuboos napsal 23.07.15 v 15:07 10b.

vybral jsi spravně hlavně opatrně a při kraju

Petta
Petta napsal 10.06.15 v 09:25 10b.

Pěkná, pěkná..

PYTEL1
PYTEL1 napsal 09.06.15 v 20:58 10b.