Royal Enfield Classic 350 (2022)

Vlastník bubaris
Vloženo 27.9.2023
Aktualizováno 5.2.2024

Vloženo: 18.02.2024, Uskutečněno: 18.02.2024, Stav tachometru: 7435 km, Zhlédnuto: 258x

Počasí je takové všelijaké a mě už svědí dlaně, prostě je potřeba zase vyjet.
Dnešek se k tomu celkem hodil. Na displeji ubyly dvě čárky, tzn. je nezbytné doplnit palivo. Vzhledem k faktu, že jsem získal pozitivní náhled na ORLEN, vydal jsem se tedy směr Odry.
Po doplnění paliva, samozřejmě už E10, jsme se Sáhibem vyrazili zpět k domovu, tradičně cestou necestou.
Směr Dobešov místní serpentiny nechaly vyniknout kakofonii sériového výfuku s katalyzátorem a sériovým vzduchovým filtrem.
Počítal jsem s tím, že na cestě budou tuny posypového štěrku, ale i tak se dalo. Nad Dobešovem se rozprostřel pohledn na malebnou krajinu prosvětlenou slunečnými paprsky, nádhera.
Za Dobešovem, na křižovatce Jindřichov a Potštát jsem odbočil na Potštát, no cesta spíš pro tank, ale co už.
Krátké intermezzo na silnici 1. nebo 2. třídy a odbočujeme na Partutovice. Místní ať se na mne nezlobí, ale NO COMMENT
Úsek Partutovice - Olšovec je klidný, pokud vás ovšem nevytlačuje do škarpy nějaký Koktávkář nebo do protisměru se řítící Hjondé, dnes tomu tak naštěstí nebylo
Velmi se mi osvědčilo zvednutí a rozšíření zrcátek z aliexpressu

Těším se na to až sezóna vypukne naplno. Plánů je dost tak, aby pokryly sezónu naplno a pokud se v jejím průběhu objeví nějaký nový zajímavý cíl, není důvod ho do plánu někam neupíchnout.
Když je dobrá vůle, jde všechno, protože kde je vůle, tam je cesta a cesta je cíl.
Nesmím ovšem opomenout základní pravidlo a tím je pravidlo bezpečné jízdy a šťastného návratu domů.

jeffreestar (0) napsal 28.03.2024 v 08:12

I look forward to when the season kicks into full swing. There are enough plans to cover the season fully, and if any new interesting destination pops up during its course, there's no reason not to incorporate it into the plan

Kawalumpik (11) napsal 18.02.2024 v 20:34+1

Tuny letošního štěrku, loňský hnůj a mezihvězdný sliz. Jako tady.

Milan1963 (278) napsal 18.02.2024 v 17:09

• Vylepšení pohledu vzad

Nějak jsem se rozhodl, že potřebují lépe vidět i to, co se děje vzadu. Na Alíku jsem koupil dva nádstavce. Nejdřív jsem namontoval oba, nakonec se ukázalo, že bude stačit je jeden.

Vloženo: 03.02.2024
    Uskutečněno: 03.02.2024
  • Sáhibova dekatalyzace

FedEx doručil druhou objednávku od indického prodejce z eBay. Objednáno 26.12., doručeno 4.1. Tak jsme tedy komplet, jen to chce příznivé počasí abych v garáži neumrznul a mohl provest všechny plánované úpravy. Z toho

Vloženo: 04.01.2024
    Uskutečněno: 04.01.2024
  • Kryt vzduchového filtru DNA

Nechal jsem si na 3D tiskárně vytisknout kryt vzduchového filtru. Barevně to byla bomba,ale moc mi to nesedlo. Takže zpátky origo a hledal jsem propustnější kryt. Využil jsem nabídky jednoho majitele RE a odkoupil od

Vloženo: 03.01.2024
    Uskutečněno: 03.01.2024