Royal Enfield Classic 350 (2022)

Vlastník bubaris
Vloženo 27.9.2023
Aktualizováno 5.2.2024

Vloženo: 19.10.2023, Uskutečněno: 19.10.2023, Stav tachometru: 6941 km, Zhlédnuto: 62x

Tak je tam
Řadička špička&patička.
Objednána zkusmo od Hitchcocka, příští nákup už zkusím napřímo z Indie. Výpalnému se nevyhnu, ale vyloučím překupníka.
No, po rozbalení balíčku jsem byl nadšený, ovšem nadšení vyprchalo po podrobné prohlídce. Ten, kdo dělal závit ve finále svého uměleckého výkonu zalomil špičku závitníku. Takže z cca pětiminutovky byla tak půlhodinka, kdy jsem se nejdřív sám, pak s pomocí zkušeného kamaráda Oldy pokoušel zbytek závitníku dostat ven.

Nakonec se podařilo a udělal se i nový závit.
Takže již bylo možné milou řadičku-patičku nasadit.

Postup je velice jednoduchý - povolím DVA šrouby a hotovo.
Jeden na původní řadičce a druhý ve spoji rámu u policajta.
Šlo to einzwei a výsledek je uspokojivý. Celkový dojem bude dosažen až při praktické jízdě, tedy o víkendu, vlastně v sobotu, tak a je to.

Kawalumpik (11) napsal 20.10.2023 v 13:24+1

No to je drsné a fujtajbl fušeřina. Ale skvělý výsledek nakonec. Tak ať slouží.

• Dnešní "komínovka"

Počasí je takové všelijaké a mě už svědí dlaně, prostě je potřeba zase vyjet. Dnešek se k tomu celkem hodil. Na displeji ubyly dvě čárky, tzn. je nezbytné doplnit palivo. Vzhledem k faktu, že jsem získal pozitivní náhle

Vloženo: 18.02.2024
    Uskutečněno: 18.02.2024
  • Vylepšení pohledu vzad

Nějak jsem se rozhodl, že potřebují lépe vidět i to, co se děje vzadu. Na Alíku jsem koupil dva nádstavce. Nejdřív jsem namontoval oba, nakonec se ukázalo, že bude stačit je jeden.

Vloženo: 03.02.2024
    Uskutečněno: 03.02.2024
  • Sáhibova dekatalyzace

FedEx doručil druhou objednávku od indického prodejce z eBay. Objednáno 26.12., doručeno 4.1. Tak jsme tedy komplet, jen to chce příznivé počasí abych v garáži neumrznul a mohl provest všechny plánované úpravy. Z toho

Vloženo: 04.01.2024
    Uskutečněno: 04.01.2024