Royal Enfield Classic 350 (2022)

Vlastník bubaris
Vloženo 27.9.2023
Aktualizováno 5.2.2024

Vloženo: 14.10.2023, Uskutečněno: 14.10.2023, Stav tachometru: 6877 km, Zhlédnuto: 38x

Předpověd na dnešní den slibovala poslední hezké počasí na nějaký polet. Kam vyrazit? Nejlepším cílem se ukázala akce rajnochovické lesní železnice - party nadšenců, kteří provozují moc zajímavou ukázku jak se dříve dříví dostávalo k lidem.
Azimut určen, trasa vytýčena, tedy vzhůru vpřed.

Původně měl jet i kamarád Jirka se svým Meteorem, nicméně psal, že se trochu opozdí a sejdeme se na místě.
Trasa Hranice přes Kelč do Rajnochovic zdolána bez jakýchkoliv problémů. Ukazuje se, že Sáhib má schopnosti létajícího koberce.
Na místě jsem mírně překvapen až lehce šokován. Hezkého počasí v hojném počtu využilo mnoho lidstva, především toho předškolního.
Po krátké revisi jsem nabral směr domov. Trasa modifikována směr Bystřice pod Hostýnem.
Cestou zpět jsem se zastavil u makety hradu v Podhradní Lhotě, nejsem si zcela jistý, kde přesně se autor inspiroval, ale za mně dobrý
Po cestě začalo lehce krapat, nic hrozného. Jak tak plyneme krajinou, malebnými vesnicemi, při výjezdu z jedné z nich jsem se nakrátko zastavil u jedné krásné maminky - Panenky Marie s Jezulátkem.
Opravdu krátké zastavení s hlubokým zamyšlením, tak nějak o věcech pozemských, ovšem se širokým duchovním rozměrem.

Mezitím s kamarádem Jirkou vykomunikován scuk na lahodné kávičce v kavárně u Mlsné kočky. Miluji to tam, prostředí harmonické, káva výběrová, obsluha vzorná, ceny mírné. Jen ty samolepky tam furt nemáte děvčatka spanilá

Na místě domluveno, kam se ještě vydáme, ale o tom až příště...

• Dnešní "komínovka"

Počasí je takové všelijaké a mě už svědí dlaně, prostě je potřeba zase vyjet. Dnešek se k tomu celkem hodil. Na displeji ubyly dvě čárky, tzn. je nezbytné doplnit palivo. Vzhledem k faktu, že jsem získal pozitivní náhle

Vloženo: 18.02.2024
    Uskutečněno: 18.02.2024
  • Vylepšení pohledu vzad

Nějak jsem se rozhodl, že potřebují lépe vidět i to, co se děje vzadu. Na Alíku jsem koupil dva nádstavce. Nejdřív jsem namontoval oba, nakonec se ukázalo, že bude stačit je jeden.

Vloženo: 03.02.2024
    Uskutečněno: 03.02.2024
  • Sáhibova dekatalyzace

FedEx doručil druhou objednávku od indického prodejce z eBay. Objednáno 26.12., doručeno 4.1. Tak jsme tedy komplet, jen to chce příznivé počasí abych v garáži neumrznul a mohl provest všechny plánované úpravy. Z toho

Vloženo: 04.01.2024
    Uskutečněno: 04.01.2024