DKW SB 200 (1936)

Vlastník jawarmaniak
Vloženo 7.9.2022
Aktualizováno 7.9.2022

Servisní opravárenská příručka konečně v češtině!

Vloženo: 15.09.2023, Uskutečněno: 15.09.2023, Zhlédnuto: 32x

Po takřka osmdesáti letech máme opravárenskou příručku pro všechny běžné předválečné a válečné modely motocyklů DKW konečně i v českém překladu.
Vzalo mi to více, než půl roku života, ale stálo to za to. Tolik cenných a důležitých rad se již dnes nikde jinde člověk nedozví. Například, jak vymezovat vůle převodovek a klikových hřídelů. Pro renovaci naprosto nezbytná záležitost..

Kdyby někdo měl zájem, mohu mu poskytnout kopii.

Milan1963 (278) napsal 15.09.2023 v 19:32

pp377 (2) napsal 15.09.2023 v 15:50

Tak to gratuluji , smekám a obdivuji. Uděluji Nobelovu cenu za pozitivní skutek Pokud je možné získat kopii, budu velmi rád, protože cizím jazykem moc nevládnu.

1 reakce

jawarmaniak
jawarmaniak 22.09.2023 v 09:48

určitě, písni mi sz a něják to pořešíme. Mám toho povícero.

• Zase pár střípků Lega pro dospělé je doma

Tak zase něco málo z procesu. Tady v republice jsem náhodou koupil kompletní přední kolo. Je to fajn, protože mi chybí na motorce vnitřnosti bubnu na zadním kole. Můžu použít čelisti, klíč brzdy a pružiny. Jako bonus je

Vloženo: 06.10.2023
    Uskutečněno: 06.10.2023
  • Kam s ním?

Protože nemá DékáWa příliš úložného prostoru a protože je to dvoutakt, který potřebuje krom benzínu i olej, který se musí někde skladovat, vyvstala, celkem logicky, otázka, kam s ním... Naši předkové to již dávno vy

Vloženo: 10.08.2023
    Uskutečněno: 10.08.2023
  • Něco málo z nekonečného příběhu

Nekonečný příběh "sežeň a nakup, vyrob a namontuj" pokračuje. Sehnal jsem původní záchyt tlumiče řízení, montovaný na nádrž. Podařilo se mi dokompletovat řídítka. Mám, jak pravou páčku, tak i levou dvoupáčku, kombinov

Vloženo: 21.07.2023
    Uskutečněno: 21.07.2023