ČZ 250/471 (1975)

Vlastník Frantas
Vloženo 24.4.2020
Aktualizováno 25.12.2022

Vloženo: 05.09.2023, Uskutečněno: 05.09.2023, Stav tachometru: 1500 km, Zhlédnuto: 51x

Do alp jezdíme každoročně, né že bych se vždy zúčastňoval teda, ale snažím se. Byl jsem na Bětce, byl jsem na Panelce. Ale proč nevzít cestovní enduro, který má vyhřívaný rukovjeti, pohodlnej posaz, trošku nad 90 vibruje. Ono vlastně moc víc nejede jak jsem zjistil. A má největší potenciál sravosti

Před cestou jsem chtěl dát dohromady tachometr. Né ten původní, ale koupit moderní derivár. Nejsou.
Tak jsem koupil Sigmu 1200 na kolo. Udělal držák, a i origo kabel mi stačil.

Takže cestou na společný sraz zjišťuju, že to jede 100. Jede to 105. Ale nelíbí se jí to, holce.
Sraz v Soběslavi. U Roudný záděra. Už jsem jí tušil, mám uši. Ale proč ?
Šlápnu, motor běží.
Na sraz chvátám, z daleka nejsem poslední.
Měnim svíčky, barvu maj. Tak jen placebo.
Seřizuju malinko karbec.
Jedeme..
První den s posledním světlem dojezd k amstetenu. Asi 200km.

Druhý den, dojezd do plánovaného Slovinska. A nějaký pěkný kilometry, velký kopce však ne.

Třetí den, rychlej Bled. 15,-€ za vstup na hrad neplatíme. Jedeme dál.
Parádní šotoliny, a konečně svezení. Vršič. Podel řeky Soča. Mangart. Rychlý průjezd Itálií, a motáme ještě kus rakouskem, směr Loser.

Čtvrtý den. Dojezd na Loser. Dobití týmu LoserGang hory Loser ??
Koupání v Traunsee. 30km po rakouský hájveji na Linc, a dojezd do Vyšáku. Je sobota, hezkej večírek s živou hudbou.

Neděle. Benešov..

1500km mi píše počítadlo bez pár symbolickejch drobnejch..
Cestovka zjištěná 85km/h. V 90-ti už to zajímavě vibruje. 110 reálná maximálka. (po rovině)

Resumé. Nejlepší silniční motorka je enduro. Nejlepší guma na silnici, je motokrosová C-05..

Béďa17 (1) napsal 14.09.2023 v 15:55

Správne stroj.

KAWAHAB (2) napsal 05.09.2023 v 21:55

Sema (23) napsal 05.09.2023 v 19:22

Super

Guga (72) napsal 05.09.2023 v 12:56

Parádní záležitost

• 3. Podzimní sezona

Další motosezóna v plném proudu. Každoroční seriál tří tajných závodů za námi. Letos trošku na houpačce. Ale to tak u strakonické Zrady je obvyklé, ale i u českého počasí :-DD První podzimní vyjížďka naprosto v poho

Vloženo: 18.12.2023
    Uskutečněno: 18.12.2023
  • Zahájení motosezony - Podzimní závody

Přišel podzim, bylo třeba odjarnit Čekej Zradu. Něco o exhumaci jsem již napsal v předchozím záznamu, ale hlavní katalyzátor byl "serial" závodů. Třeboň. Déšť a déšť. Stále jen pršelo, a vyhlídka že sobota bude be

Typ: Sraz
    Vloženo: 25.12.2022
    Uskutečněno: 17.12.2022
  • Repas kyvky tuningem + dvoupáky

Při ukončování sezony, na kosohorské zahajovačce, jsem sledoval už absolutně nevhodné chování mordorcyklu. Že se blíží konec kyvky jsem tušil, ale při zjišťování vůle jsem nepochodil. Teď letim z kopečka od Nesvačil na

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 25.12.2022