Triumph Thruxton R (2018)

Vlastník Animals21
Vloženo 16.5.2023
Aktualizováno 16.5.2023

Vloženo: 20.05.2023, Uskutečněno: 20.05.2023, Zhlédnuto: 40x

Tak máme najeto něco přes 1000km a už se sžíváme. Ohromně mě to baví. I tím, jak je to pro mě novej styl ježdění. Nicméně každá mince má dvě strany a mě nikdy dřív nenapadlo, že chudáci kluci na supersportech to maj tak těžký Hlavu mám tak nízko, že nevidím do zatáček přes vysokou trávu, přes svodidla a tak nějak obecně, samozřejmě víc do těch pravých. Tím spíš, když cpete hlavu ven a dolu. Občas mě to trochu děsí Jen to jen zvyk, nezvyk, na kačeně jsem viděl všude všechno a přes čtyři auta před sebe a na semaforech holkám v autech do výstřihu

Už jsem taky “pochopil” motor, kde je mu nejlíp a jak z něj to nejlepší dostat. Nemá výraznější špičku, ale tahá furt. Líbil by se mi QS Decat je na cestě. To je pro dnešek vše.

elvis78 (141) napsal 22.05.2023 v 12:59

Pěkný výhled, jaké je to místo?

Kawalumpik (11) napsal 20.05.2023 v 21:46

Moc pěkné snímky, o trávě mi ani nemluv. Sotva zmizel štěrk ze silnic, vyroste šáší okolo a těším se na kukuřici. Je krásná, tak ji nepolož.

• Autodrom Most

Tak jsem včera vyzkoušel Thruxíka i na dromu. Je to zvláštní, mám to za rohem a vůbec se nejezdím. Což se asi změní. Jeli jsme poslední jízdu, většina střelců už balila, takže nás na dráze bylo asi 12-15 a většina na/cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 25.05.2023
    Uskutečněno: 25.05.2023
    POI: AUTODROM M
  • Na Boží Dar

Včera jsem se byl projet na Boží Dar. Nejlepší úsek je stejně od Hradiště nahoru. Jezdí se tam závody do vrchu a je to moc pěkných pár kilometrů zatáček. Kus dál jsem cestou narazil na moc milý pár, Petra a Elišku. Pokud/cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 22.05.2023
    Uskutečněno: 22.05.2023