Triumph Street Triple (2015)

Vlastník Blueskye
Vloženo 7.1.2022
Aktualizováno 10.1.2022

Vloženo: 15.05.2023, Uskutečněno: 14.05.2023, Stav tachometru: 35850 km, Zhlédnuto: 47x

Tak kde jsme to ještě nebyli ?
Volba padla na Sardinii, která byla už kdysi v plánu, a tak na ni došlo letos.
Je to opravdu nádhera a ráj pro motorkáře, kam člověk jede, všude ho čekají zatáčky, jen si stačí vybrat trasu.
Tentokrát jsme vzali motorky do dodávky, a jak se ukázalo, byla to velice dobrá volba, neb v neděli cestou zpět pršelo a pršelo už z Livorna, celou Itálii a Rakousko až domů. Takže by ani snad ani nešlo absolvovat těch 1100 km na moto, i autem to bylo náročné a dojeli jsme o půlnoci.
Jinak pro ježdění bylo ideální počasí kolem 20°, celý týden ok, až v sobotu jsme zmokli a dojeli na trajekt tzv.durch. A co jsme navštívili : začátek byl ny východním pobřeží- San Teodoro -jehož chloubou je přes 3 km dlouhá pláž Spiaggia La Cinta,nocleh v Cala Gonone (pláž Cala Luna jsme nenavštívili, odjezd byl za 5 minut, což je na mne moc hrr), další den kvůli horší předpovědi ježdění ve vnitrozemí, s výjezdem na hrad v Bosa a nocleh tamtéž, dále hlavní město Cagliari, pak Nebida a Porto Flavia a večer přesun trajektem na ostrov San di Pietro - další den nejzápadnější mys , opravdu krásné pobřeží, pak krásné Alghero ( mě se líbilo nejvíce z navštívených měst a městeček), ráno nedaleký mys Capo Caccia (Neptun se nekonal, 650 schodů odmítám šlapat tam a zpět),pak Stintino , Porto Torres, dále nezajímavé a Sassari a a konečně zlatý hřeb zájezdu Costa Paradiso, tam je vzhledem k atraktivnosti nocleh poněkud drahý, tak Costa Rossa. Poslední den ještě Castelsardo, ale to už začíná pršet, pak ještě výjezd na Monte Limbara a pak už jen v dešti a zimě do Olbie na noční trajekt.
I tak, bylo to krásných 1500 km , krásná místa a zážitky.

• Moldavsko až do Oděsy

Letošní 8 denní trip, cíl Moldavsko, Podněstří a nakonec Oděsa. Škoda, že nemám záznamové zařízení na přilbě, a tak nemám zdokumentované obrazy za jízdy, to by člověk pořád jen zastavoval. Moldavské hlavní město Kišině

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024
  • Melk

Po podzimním výletu kdy jsem nestihla Melk a jeho klášter, je potřeba dluh vyrovnat, takže hurá, hlásí krásné počasí, jdu na to !! Mapy cz mě spolehlivě dovedly až na místo, jedu tam po pravé straně Dunaje, kochám se kr

Vloženo: 08.04.2024
    Uskutečněno: 07.04.2024
  • Wachau

asi poslední výlet v roce 2023, cestou z Alp mne uchvátila krajina kolem Dunaje, tak sobotní výlet , vyšlo nádherné počasí, jen škoda, že den už je krátký, ale i tak.. paráda.. příště musím dát Melk, na ten z časovýc

Vloženo: 25.10.2023
    Uskutečněno: 21.10.2023