DKW SB 200 (1936)

Vlastník jawarmaniak
Vloženo 7.9.2022
Aktualizováno 7.9.2022

Vloženo: 29.04.2023, Uskutečněno: 29.04.2023, Zhlédnuto: 35x

Tak abyste si nemysleli, že se nic neděje a já usnul na vavřínech, vkládám další záznam do deníku DékáWce.

Poslední měsíce jsem měl dost štěstí na shánění dílů, ale taky jsem se hodně plácnul přes kapsu, nicméně máme doma spoustu nového.
Mimo jiné kompletní řídítka staršího provedení bez držáků páček, původní bakelitový přepínač světel, tlumič pružení, originál klakson Hella, originál karburátor Amal M74/406 po GO, držák cívkové skříňky a baterie, sedlo Framo, kryt řetězu, stupačky a hlavně - stojan. Takže už může DékáWa stát na svých bez opory.

pp377 (2) napsal 29.04.2023 v 11:08

Guga (72) napsal 29.04.2023 v 09:50

Paráda veliká, ať to odsejpá a dělá stále jen radost

• Zase pár střípků Lega pro dospělé je doma

Tak zase něco málo z procesu. Tady v republice jsem náhodou koupil kompletní přední kolo. Je to fajn, protože mi chybí na motorce vnitřnosti bubnu na zadním kole. Můžu použít čelisti, klíč brzdy a pružiny. Jako bonus je

Typ: Oprava
    Vloženo: 06.10.2023
    Uskutečněno: 06.10.2023
  • Servisní opravárenská příručka konečně v češtině!

Po takřka osmdesáti letech máme opravárenskou příručku pro všechny běžné předválečné a válečné modely motocyklů DKW konečně i v českém překladu. Vzalo mi to více, než půl roku života, ale stálo to za to. Tolik cenných

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.09.2023
    Uskutečněno: 15.09.2023
  • Kam s ním?

Protože nemá DékáWa příliš úložného prostoru a protože je to dvoutakt, který potřebuje krom benzínu i olej, který se musí někde skladovat, vyvstala, celkem logicky, otázka, kam s ním... Naši předkové to již dávno vy

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.08.2023