Kawasaki KLX230 (2020)

Vlastník Sally06
Vloženo 23.3.2023
Aktualizováno 24.3.2023

Vloženo: 13.04.2023, Uskutečněno: 13.04.2023, Zhlédnuto: 44x

Ve zkratce, klasika co dělám u každé moto po koupi.
KLX jsem chtěl zkrátka vidět nahou Prostě jsem se jí koukl na zoubek, protože už snad 10 let bez 4T, doma samý 2T, mi ten 4T chyběl i kvůli tomu servisu
Takže klasa všechno projít, počumět kde, co a jak a proč? A následně odkurvení ABS, které mě chtělo málem zabít při jednom travnatým sjezdíku! Hádám, že mě zachránili zkušenosti jinak bych ji orval a sebe zmrzačil! Zkur...ní zmr..i co tohle dokáží dát na endura. Respektive v naší nejčistší zemičce a celé EU musíme být naprosto bezemisní. Čůráčci FUCK ABS OUT! Vyfikundovina na přisávání čistého vzduchu z airboxu do válce? Sran = OUT! Tohle už jsem v roce 09 dával dopr... z čínské YUKI co vozí kluky jednoduchá motorka a oni ju tak zkur...li ABS bych nejradši vytrhal doprdele a ušetřil bych si dobré 2 kg váhy
Každopádně jsem se mrkl na ventily, které se nehly od výroby, mrkl jsem na rozvoďáček a vzduch. filtr, o který se asi spousta majitelů neumí nebo nechtějí starat nebo si myslí, že nemusí. Když budu jezdit sám, tak jsem v suchu, ale když se jezdí v létě za prašného počasí ve vícero lidech je třeba to přes léto prostě udělat! U kawy není nic jednoduché rozdělat jako u KTM, ale taky proto je to bezúdržbovka. Každopádně vzduch filtr na 6 šroubech je docela dost nehledě na to, jak se k němu musí člověk dostat přes sedlo a podsedlový kryt.
Každopádně jsem si užil krásný deštivý den v obýváku z nahou KLX
chladiče to panebože děkuji nemá a brzdovku udělám po 4 letech tzn. příští rok, zatím je jak nová Jo a ten kdo vymyslel tu pružinku rozpěrnou na filtru, toho bych nakopal do vajec! Moto se musí úplně na hulváta naklonit a dát tam filtr+pružinka. Je to hulvátovina největšího zrna! Tohle je oser a tohle někdo pěkně kákl O.K. jednou za rok to přežiju

• STK/přepis samostatná kapitola :-D

Při koupi na Slovensku se pán dušoval, že má zjištěné, že mi dá velký TP. S tím to přihlásím a pošlu mu ho zpět! Volám známýmu na STK a říká ne potřebuješ i malý TP. OK ty vole musíte mi poslat i malý TP (voser, protože

Typ: Reportáž
    Uskutečněno: 13.04.2023
  • Zasra... vyfikundovina pro čůůů...y aneb automatické/el

Takovou píč...u jsem jaktěživ neviděl! Kur...a jestli chcou lempové jezdit na motorce, ať si udělají autoškolu a naučí se jezdit na nějaké starší moto, jinak ať na to nelezou a ne, že budou fabriky vymýšlet takové sračky

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 13.04.2023
  • 2. fáze zbytek doplňků

Jak to u mě chodí, tak po dlouhém rozmýšlání jaké blástry. Mohl jsem jet po ose do obchodu, ale nelíbili se mi až tak a chránič hrazdy řidítek neladil. Takže jsem nakonec objednal. Jsou to sice jen trsátka, protože humpo

Uskutečněno: 01.04.2023