Honda X 11 (2003)

Vlastník Jimmy00
Vloženo 4.6.2009
Aktualizováno 19.9.2010

Vloženo: 04.06.2009, Uskutečněno: 22.05.2009, Zhlédnuto: 4x

První změna po zakoupení. Výměna blinkrů za led diodové. Ty obrovské oranžové bambule, byly fakt dost děsné.
Výměna není nijak složitá, jen na výměnu kabeláže, je potřeba napájet nové blinkry na staré konektory, nebo si sehnat origoš konektory a na nové blinkry je napájet (či jinak vhodně pripevnit ) a pak nové blinkry jen napojit. Výhoda je zřejmá: v případě, že by vám dělal někdo problémy, během pár desítek minut, můžete nové blinkry vypojit a vrátit původní...
Jediný problém byl, že díky nižšímu odporu, blinkry blikají rychleji než půpvodní. Vyřešit se to dá přidáním odporů, nebo mi nylo doporučeno od Lub@ , vyřešit to přidáním elektronického přerušovače. Takže mě to ještě čeká a chci to dořešit.

• Výfuky IXIL

Původní koncovky vyměněny za koncovky IXIL. Není nic jednoduchšího, pár šroubků a je to.

Vloženo: 03.07.2010
    Uskutečněno: 06.02.2010
  • GIPRO

GiPro zabudované do otáčkoměru. Bylo to trošku náročnější, než se původně zdálo, moc místa tam totiž není. Nakonec vše vyřešila lupínková pilka a jemný pilník.

Vloženo: 03.07.2010
    Uskutečněno: 30.01.2010
  • GIpro

Zakoupil jsem ukazatel zařazené rychlosti GIpro, které se nezapojuje přímo do kabeláže, ale do konektoru od senzoru zařazené rychlosti. Nakonec se ukázalo, že největší problém, je tento konektor najít :-) Lezl jsem kole

Vloženo: 12.09.2009
    Uskutečněno: 12.09.2009