Yamaha TMAX (2001)

Vlastník Kočičinka
Vloženo 13.4.2021
Aktualizováno 19.1.2023

Vloženo: 28.09.2022, Uskutečněno: 28.09.2022, Stav tachometru: 58253 km, Zhlédnuto: 11x

Tak dnes to ráno vypadalo že počasí se umoudřilo a bude náznak babího léta. Sluníčko se dralo mezi mraky a ty se honily po obloze jako divé. Člověk by řekl že napohled bude zima ale bylo příjemně teplo. Takový paradox.
Vybrala jsem si trasu a vyjela, přidal se kolega, mělo nás být víc jen každý měl jinou představu o cestě a času výjezdu. Během cesty jsme se rozhodli že zkusíme zajet ke Slezské Hartě a pak ke Kružberku.
U Leskovce jsem trochu zaváhala, přeci jen tudy jsem jela před několika lety a navíc jako batůžek a opačným směrem. Tak jsme si trochu zajeli do Starých Heřminovů. Pak už to šlo bez problémů. Kolegovi se trasa celkem líbila , obvykle jezdí opačný směr k F-M, říkal že to na tuto stranu moc nezná. Za Kružberkem u Vítkova nás trochu zkropil déšť, jinak celou cestu pěkně foukalo, musela jsem si dávat pozor jak moc se do větru opírám, aby při náhlém poryvu nebyl problém že vlaju jak dráčik na provázku, což se stejně dělo.
Trasa: Ostrava, Opava, Horní Benešov, Slezská Harta, Kružberk, Vítkov, Bilov, Stará Ves nad Ondřejnicí.

elvis78 (141) napsal 30.09.2022 v 21:30

pěkný. S tím babím létem to bylo už asi 3x předpovězeno specialistkou Honsovou, že bude babí léto, ehm...
a ze srpna sešup do drsného podzimu a už topíme, plynoměr ševelí, Adamová má určitě neklidné spaní
Dneska bylo fakt krásně. Dopoledne a kousek odpoledne jsem prospal ale něco jsem stihl

1 reakce

Kočičinka
Kočičinka 11.10.2022 v 18:20

No máš pravdu, babí léto nás chvíli napínalo ale přeci jen se dostavilo a bylo fajn pojezdit. Letos uz mi padly 4000 což je na mne výkon. Obyčejně to byly dva větší výlety a pak jen prodloužené cesty do práce takže 1000-1500

• Maxi servis Maxíka

Hurá po 14 dnech hotovo. Výměna oleje, filtrů (všech), kontrola řetězu, výměna řemene, kontrola ventilových vůlí, výměna válečků variátoru, kontrola uložení krku a vůlí a očištění toho nepořádku za deset let. Zhodnocení

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 13.06.2024
    Uskutečněno: 13.06.2024
  • Garanční prohlídka

Říkejte tomu jak chcete, pro mě to je fakt. Vzhledem k tomu že předchozí nestarost (k tomu je skútr prý určen, nepotřebuje tolik péče) vykázala několik nedostatků za mého přispění, když je doma chlap co má motorku a peč

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.06.2024
    Uskutečněno: 01.06.2024
  • Nejkrásnější motorkářské trasy v Evropě

Tak pročítám a plánuji, vypadá to zajímavě Dovybavit, doupravit, kontrola v servisu Nabalit a trada do světa tedy Evropy Plán 21.6-30.6.2024

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.04.2024