Malaguti Madison 300 (2020)

Vlastník Kuzin
Vloženo 18.10.2021
Aktualizováno 21.8.2022

Battery cover

Vloženo: 21.08.2022, Uskutečněno: 21.08.2022, Zhlédnuto: 22x, Firma: Kuzicon - vl. výroba a návrh

Rozhodl jsem se vyřešit problém se "žravým" elektromanagementem od výroby a nainstaloval na skútr "killswitch".
Aktuálně používám Akumulátor MotoBatt MBTX12U a rozhodl jsem se ho tedy dovybavit o "killswitch" pro delší odstavení. Skútr má dobře situovaný přístup k akumulátoru přímo pod sedlem, tak se toto řešení nabízelo samo. Navíc indikaci vypnutí lze lehce dohlídnout pře osvětlení v zavazadelníku. Rozhodl jsem se využít funkční variantu přes otočný mechanismus.
Konkrétně: "Battery Cut-off Switch Car Motorcycle Battery Terminals Quick Disconnect Rotary Isolator Kill Switch Car Truck Moto Accessories" Killswitch
Problém je ,ale s originálním krytem, tak jsem si nakreslil vlastní a vytiskl na 3D tiskárně a vytiskl v PETG z materiálu, který je na tuto záležistost vhodný vzhledem k teplotnímu rozsahu do 230 °C a pružnosti. Myslím, že pasuje ok:). Má to svoje mouchy v designu,ale funkci plní k mé spokojenosti...
Pokud máte zájem k dispozici zde:
Malaguti Madison 300 (2019-) battery cover