Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2022)

Vlastník dedikzk
Vloženo 26.2.2022
Aktualizováno 2.9.2022

Vloženo: 28.06.2022, Uskutečněno: 28.06.2022, Stav tachometru: 8020 km, Zhlédnuto: 17x

Takže mám zase nalítáno s novou afričankou 8 tis km za 3 měsíce musím říci, že rozhodnutí koupit tento stroj vůbec nelituji. Zezačátku jsem se divil, že nemám stejný zvuk jako na předchozí africe 2021, ale jenom jsem zapomněl, že to chce počkat chvilku po zajetí a motor si krásně sedne a už to zase charakteristicky dvouválcově medově vrčí Mám pocit že úplně nejlepší začal bejt motor tak někde od 4-5 tis km.
Bohužel origo gumy jsou už po smrti No nevadí to je život. Nedávno jsem byl na víkend u Balatonu a i v těch vedrech všechno absolutně bezproblémově
Občas jezdím i dlouhé jednodenní výlety - Rakousko, Německo ( bez dálnic ) - vždy okolo 850 km a i toto dává afričanka bez problémů já tedy už ke konci moc ne to nepohodlné sedlo ale je to prostě celej den v sedle ...
Postupně jsem také něco doplňoval do výbavy - kapsy na padáky - LONE-RIDER, deflektor větru na nádrž ( zlepšuje ty turbolence cca o polovinu), objednal jsem si i QS -rychlořazení- maj ho v akci - budou mi ho montovat v srpnu. Tak uvidím, kam se to posune...

• Orlí Hnízdo

Tak jsem se zbláznil a jelikož jsem dostal "opušťák" od rodiny jenom na jeden den ...vyrazil jsem na otočku do Alp na Orlí Hnízdo a při návratu jsem to okořenil výjezdem na Trattberg - tedy kam až to legálně šlo. Vstáva

Vloženo: 26.07.2022
    Uskutečněno: 26.07.2022
  • Garančka

Tak ve středu provedena první garančka - 1000 km B-) vše v pohodě a můžu zase drandit |-)

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 26.03.2022
    Uskutečněno: 23.03.2022
  • 8.3.2022

Tak jsem dneska vyrazil po práci na první jízdu :-D říkal jsem si dám pár kiláků abych vyzkoušel deflektor a začal zajíždět. Nakonec jsem dal prvních 100 km (s) Sluníčko svítilo sice 8 stupňů ale v pohodě. Nejhorší je

Vloženo: 08.03.2022
    Uskutečněno: 08.03.2022