Ducati 848 (2008)

Vlastník Mr.Ducin848
Vloženo 9.5.2008
Aktualizováno 23.3.2013

Vloženo: 29.05.2009, Uskutečněno: 29.05.2009, Stav tachometru: 8902 km, Zhlédnuto: 3x

Po Brně, jsem v garáži laboroval, proč se mi ztrácí chladící kapalina, a nakonec na to přišel Trachtík, kdy jsem zjisti že mám ze zadu prasklý chladič. Naštěstí je to v záruce, tak jsem to jel do Moto Italia řešit. Záruku uznali, ale jelikož nemají náhradní díly skladem, abych to stihnul do 4.6. nechat vyměnit musel jsem ze svého zaplatit expresní dopravu chladiče z Itálie. Tomu se říká přístup k zákazníkovi, začínám si připadat, jako kdyby chtěli vydělat úplně na všem. (Asi šetří kde se dá). Dle mě by jako výhradní dovozce, měli mít od každýho náhradního dílu, alespoň 1-2 ks na skladě a ne fungovat jako E-shop někde v garáži
Dnes mi to vyměnili, zároveň jsem místo standartní chladící kapaliny nalil gelovou, která by měla mít větší účinek.

• Příprava na pády

Po loňské zkušenosti, jsem laboroval a scháněl pomoc, kterou jsem nakonec našl v podání pomocné ruky Douchy, aby mi při případném pádu zhasnul motor. Jelikož Ducati snad jako jendiná pádové čidlo nemá. V mostě mi Douchi

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11931km
  • První ježděni Pirelli Day Most - IV Racing

Tak konečně přišel po 8 měsících den, kdy se zase chystám na okruh. Už jsem se nemohl dočkat a díky školení na licenci vyrážím do Mostu v sobotu po třetí hodině. Na okruh dorážím kolem pátý hodiny, a jelikož nevím, kde z

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11930km
  • Kompletace v MOTOROBERT Brandýsek

Byl nejvyšší čas na to zkompletovat zase mého miláčka. Po domluvě s Robertem, to padlo na tento víkend. Dovezl jsem do dílny zbytek dílů, kde již čekal připravený motor. Při pohedu na tři místa, kde byl rám, pak krabice

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.01.2011