BMW R 1250 GS (2021)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 21.4.2021
Aktualizováno 6.8.2021

Vloženo: 03.11.2021, Uskutečněno: 30.10.2021, Stav tachometru: 6091 km, Zhlédnuto: 7x

Dle info měly mít Pekelné doly o tomto víkendu naposledy v letošním roce otevřeno. Sobota, předpověď na krásné slunečné počasí a ještě vcelku obstojná teplota do čtrnácti stupňů. Hned po obědě jsem vyrazil. Za Tuhaní jsem konečně odbočil na lesní cestu (pořád po ni koukám, co tam asi je) a chvilku jsem objevoval lesní prostor. Pak následovala zastávka na pumpě v Dubé, pokecat. Dále přes Doksy, Mimoň a Brniště zadem do Pekelných dolů. Moc lidí tam nebylo, ale počasí zatím vycházelo parádně a místy za jízdy bylo i patnáct stupňů. Narazil jsem tam na krásnou Hondu CBX 1000, nádherný šestiválec . Patřila nějakému dederónovi. Pak jsem zamířil z pekelek směrem na Sloup v Čechách, ale neodbočil jsem na Sloup, ale vyvezl jsem se právě za Hondou CBX 1000 směr Cvikov a dále na Mařenice. Tam kdesi Němčour pokračoval k hranicím a já se stáčel zpět na Jablonné v Podještědí. Nikdy jsem v tomto prostoru nebyl, krásná místa a zajímavá silnice. Musím to příště prozkoumat více. Opět přes Mimoň, Doksy a zadem přes Tuhaň za šera dom. Jo ještě jsem se zastavil v Novinách pod Ralske, na Ploučnické průrvě. Jízdu jsem si užíval, krásně relaxoval a kochal barvitostí podzimu. Především pak blahořečil výběru mého stroje – BMW R 1250 GS . Na tohle je prostě nej. Najeto 165 km.

• BMW Heritage TOUR 2024

Neodmítl jsem nabídky a přihlásil jsem se na heritage tour 2024 v CarTeku Praha 24.5. 2024. Na zkoušky byli připravení stroje BMW R18, R12 a R12 Nine T. Zaregistroval jsem se u dealera na motocykl R12 Nine T. Krásný kous

Typ: Reportáž
    Vloženo: 25.05.2024
    Uskutečněno: 24.05.2024
  • Baterie

Tak ten problém se startováním a vybitou baterií nebyl náhoda. Baterie prostě odešla, po nabití byla schopna startovat dva tři dny a pak konec. Koupena nová MOTOBATT MBTX12U.

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024
  • Šperky

Udělal jsem Géesu trochu radost a koupil jsem mu nějaký šperk řady options 719 - krásné frézované díly. Stupačky, řadičku a brzdovou páku. Nádhera. Ještě pak kryty chladičů. :-DD

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 27.04.2024