Aprilia RST 1000 Futura (2001)

Vlastník Kejbls
Vloženo 11.11.2016
Aktualizováno 3.7.2021

Vloženo: 19.06.2021, Uskutečněno: 01.09.2016, Stav tachometru: 19500 km, Zhlédnuto: 33x

Jelikož Futura nenabízí jako originální doplněk možnost montáže vrchního kufru, musel jsem si pomoci sám.
Jako uchycovací body jsem použil otvory pro montáž osvětlení SPZ (nahradil jsem jiným). 3. otvor jsem zvolil díru v podsedlovém rámu (viz foto).

Jako materiál skvělě posloužily 3 metry 8 mm ocelového drátu a hrst elektrod. Pak už stačilo jen několik dobře mířených úderů kladivem, posvařovat to a natřít černou barvou aby nešly vidět ty hnusné sváry.

• Tune ECU - uprava palivove mapy

Na řadu přišlo nahrání palivové mapy. Nejaktuálnější "veřejně" dostupná verze je tzv. mapa 05, která je dostupná zde Podrobný návod zde překládat nebudu, neboť by to obsahem dalece překročilo rámec této recenze. Zde

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.06.2021
    Uskutečněno: 01.03.2019
  • Úprava zapojení FPR a antihop. spojky

Po pečlivém studování anglického fóra Apriliaforum.com jsem se odhodlal sáhnout do zapojení FPR a antihop. spojky. Existují dvě možnosti jak zapojit antihoppingovou spojku a dva způsoby jak zapojit FPR. Pro názornost j

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.06.2021
    Uskutečněno: 01.11.2017
  • "Hnědý" konektor regulátoru dobíjení

Jednou z mála dětských nemocí které už vývojáři nestihli doladit je konektor regulátoru dobíjení (tzv. hnědý konektor), který je častou příčinou vzniku přechodového odporu a tím nedostatečného dobíjení akumulátoru. Pros

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.06.2021