BMW R 1250 GS (2021)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 21.4.2021
Aktualizováno 6.8.2021

BMW MOTORRAD ROADSHOW Hořovice

Vloženo: 21.05.2021, Uskutečněno: 20.05.2021, Stav tachometru: 652 km, Zhlédnuto: 7x

Přihlásil jsem se na akci od BMW – pořádané importérem BMW a CarTekem Praha v Hořovicích. Chtěl jsem si vyzkoušet nové BMW R 1250 RT a také pro někoho šedou myšku BMW BMW F 900 R. RT se hodně chválí, dokonce pro někoho jako vhodnější alternativu ke GS. Tak jsem to chtěl zjistit. Akorát jsem se utvrdil v tom, že jsem udělal dobře a koupil právě nové GS. Prostě se mi na něm lépe jede a lépe ovládá. RT je výborný stroj, ale je to už takové no hodně na pantátu. Ať si to každý zkusí sám a uvidí. Zato ta šedá myš v rohu, to malé nic v modré barvě bez elektronického podvozku, žádné větrné ochrany, tak to mě vykouzlilo velký úsměv na tváři. Moc povedená hračka. Žádný překoňovaný naháč, ale jednoduchá, hbitá, výborně ovladatelná motorka co slušně peláší. BMW R 18, tak to jsem nezkoušel, není to můj šálek kávy. Ale hezky se na to kouká a ještě lépe poslouchá. Kluci co na tom jeli, měli však připomínky k ergonomii posedu, prostě daleko řídítka a vysoko kolena. Cenu nekomentuji.
Akce moc pěkná, příjemní lidé, krásné hostesky, a sluníčko. Konečně slunce alespoň na první jízdu, v té druhé to nás už trochu spláchlo.

• Kufry BMW Vario + tašky Lojzo

Lenost, prostě jednoduše lenost. Systém kufrů Touratech je skvělý, krásný, funkční. Ale, montáž lešení, druhý klíček... S kufry vyrážím jednou v roce, pak prostě nalehko. Prodal jsem systém Touratech a koupil kompletně V

Vloženo: 30.05.2024
    Uskutečněno: 27.05.2024
  • BMW Heritage TOUR 2024

Neodmítl jsem nabídky a přihlásil jsem se na heritage tour 2024 v CarTeku Praha 24.5. 2024. Na zkoušky byli připravení stroje BMW R18, R12 a R12 Nine T. Zaregistroval jsem se u dealera na motocykl R12 Nine T. Krásný kous

Typ: Reportáž
    Vloženo: 25.05.2024
    Uskutečněno: 24.05.2024
  • Baterie

Tak ten problém se startováním a vybitou baterií nebyl náhoda. Baterie prostě odešla, po nabití byla schopna startovat dva tři dny a pak konec. Koupena nová MOTOBATT MBTX12U.

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.05.2024