Victory Hammer (2012)

Vlastník tuareg21
Vloženo 17.10.2018
Aktualizováno 2.1.2024

Vloženo: 02.04.2021, Uskutečněno: 29.03.2021, Stav tachometru: 9116 km, Zhlédnuto: 29x

Před sezónou nastal čas na základní servis a tentokrát i na výměnu obou pneumatik.
Přední pneumatika byla KO, zadní by ještě pár tisíc km dala, ale vzhledem ke stáří pneu (obě byly původní z výroby) nebylo co řešit a bylo nutné vyměnit obě.
Začal tedy výběr pneu - rozhodování bylo velmi složité - v rozměru zadní pneu (šířka 250) jsou na výběr celé 2 pneumatiky - Dulop Elite E4 a Avon Cobra Chrome - nic více. Pročetl jsem pár recenzí - někdo chválí to a někdo zase to druhé. Většina recenzí uvádí, že Dunlop má delší km nájezd a že Avon lépe drží. Obě prý zlepší ochotu zatáček, protože mají výrazně kulatější profil, oproti původní E3, která je jak na dragster. Bohužel tím ale vypadají na moto užší, než Etrojky. Původní na moto byly Dunlopky, kilometry stejně nenajedu a tak jsem se rozhodl pro změnu a koupil Avonky s krásnou kobrou na bocích.
Servisní prohlídku po 2 letech a přezutí pneu jsem svěřil Pardubickému Indianu. Domluva výborná, cena vyšší, ale s tím se počítá. V rámci servisní prohlídky proběhlo i zapojení navigace do elektriky, takž už nebudu muset jezdit se strachem, že se navigace vybije.
Již cesta ze servisu vypadala dobře, zkusil jsem pár zatáček a motorka do nich šla výrazně ochotněji. Ale uvidíme až na první delší vyjížďce. Každopádně nové pneu na moto vypadají výborně

• Výměna aku + výměna oleje + výměna RZ

11.6.2023 - výměna baterie - stará sice ještě startovala, ale již bylo slyšet, že má s roztočením motoru problémy, tak jsem ji preventivně před motodovolenou vyměnil (jak byla stará nevím, v době koupi motorky v roce 201

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.06.2023
    Uskutečněno: 25.06.2023
  • Kufr

Jak jsem již psal v příspěvku "zadní nosič", tak je stále častější potřeba si na výlety brát něco s sebou. Takže jsem vyrobil zadní nosič a na ten se rozhodl koupit kožený kufr. Na internetu jsem si vybral několik varian

Vloženo: 19.06.2020
    Uskutečněno: 17.06.2020
  • Zadní nosič

Nastala potřeba sebou občas vozit nějaké věci (oblečení, sváču atd.) a tak byla přede mnou otázka - kam s ním? Hledal jsem něco na internetu, ale nic vhodného nenašel. Mám upravevý i držák opěrky, takže žádný nosič neměl

Vloženo: 18.06.2020
    Uskutečněno: 08.05.2020