KTM EXC 300 (2011)

Vlastník tudydudy
Vloženo 4.9.2020
Aktualizováno 4.9.2020

Vloženo: 27.09.2020, Uskutečněno: 27.09.2020, Stav tachometru: 250 km, Zhlédnuto: 25x

Původně bylo v úmyslu pověnovat se v názvu zmíněným záležitostem samostatně, ale ať to trochu odsejpá že

HADRY:
Byť z let minulých jsem na moto tohoto typu jakýmsi základním vybavením zabezpečen, upřímně, můj enduro šatník jistý update potřeboval. A vlastně stále potřebuje! Ačkoli totiž už jednu návštěvu specializovaného obchodu tímto zbožím za sebou mám, kompletní se mé nádobíčko rozhodně být nezdá! A to jsem tam nechal rovnou desítku (krunýř, dres, kalhoty, rukavice a olej do benzínu se slevou krásných 60 Kč )!! Helmu a boty budou prozatím muset suplovat kanady a kokosák po dědovi, nebo já nevím...
STK:
Byl to porod, ale je to tam. Nejdřív ultra dlouhá čekačka na původní taliánské papíry, pak průtahy na samotné STK (absence druhého zrcátka a nečitelný výrobní štítek). Nakonec to ale dopadlo. Teď jen posečkat na den D na úřadě. Systém objednávek předem přes net se sic zdá být fajnový - nečekáš hodiny na úřadě, ale zas klidně přes týden doma na prdeli. Tak si vyber...
Supermoto:
Nakonec nejčerstvější záležitost. Velmi pravděpodobně přikoupím motárdová kola. Na bazoši je vcelku pestrá nabídka (včetně těch od legendy Tvdrého Boba) a dle všeho by se mělo jednat o tzv. PlugAPlay záležitost (přehodíš a valíš). Proč? V okolí bydliště mám spoustu líbezných silničních úseků přesně na tenhle styl ježdění. Navíc jdu cestou nejmenšího odporu. Původně jsem zvažoval výměnu své 1190 Adventure za něco jako 690 SMC nebo 701 Supermoto. A to by asi byla spíš škoda.

• Zabalíme, rozděláme, uvidíme

S první adventní nedělí jsem odpískal sezonu i mé druhé strojovně. Vážně nevysoké teploty, brzký a radikální úbytek světla odpoledne a především taky urgentnost servisu. Důvody myslím dost pádné. Zvlášť ten posledně jmen

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.12.2020
    Uskutečněno: 29.11.2020
  • Jak jsem si (ne)namontoval blástery

Podloží nám v posledních týdnech rapidně měkne, světlo aby už po čtvrtý hodině člověk pohledal (zvlášť v lese). Už tak vysoký riziko nehody a tím pádem i pravděpodobnost poškození strojovny dál stoupá. Na velký mašině s

Vloženo: 02.11.2020
    Uskutečněno: 02.11.2020
  • Trénink rovnováhy, ano nebo ano?

Když chceš něco umět, dělej to. Prostý a jednoduchý, V případě motorky to tím pádem neznamená nic jinýho než známé: Jezdit, jezdit, jezdit. Nic k nepochopení snad i pro naprostýho neandrtála. Tak proč zrovna slejzám s d

Typ: Reportáž
    Vloženo: 20.10.2020