Honda VT 500 Shadow custom (1983)

Vlastník malymotorkar
Vloženo 3.6.2020
Aktualizováno 3.6.2020

První oťukání stavu motorky

Vloženo: 06.06.2020, Uskutečněno: 03.06.2020, Zhlédnuto: 25x

Včerejší a dnešní den jsem věnoval zběžné prohlídce stavu motorky. Přední brzda nefunkční, přední světlo a blinkry nefungujou (z toho levý blinkr nemá sklíčko a žárovku), baterka KO, kryt heftu u plynu nedrží, vzduchový filtr je vydrolený, prachovky na vidlích už mají dávno po životnosti.

První krok je tedy nastartovat, takže jsem sáhl po startovacích kabelech. Chvíli mi trvalo než mi došlo, že v nádrži je už jen rezerva a tak jsem znejistěl, proč mi motorka nechce chytit :D takže jsem přepl palivový kohout do správné polohy a ejhle, motorka naskočila, dobrá zpráva. Chvíli jsem jí nechal běžet se sytičem a pak ho ztlumil. Zkusil jsem zatáhnout za plyn, zvuk parádní, nikde žádné klepání, běh na volnoběh v pohodě, jen otáčkoměr se ani nehnul. Takže další věc, kouknout na náhon otáčkoměru. Zadní světlo svítí, světlo u SPZtky taky, akorát blinkry, klakson ani přední světlo nespolupracovalo, takže asi pojistky, protože je ulomený kryt pojistek tak jsou značně zkorodovaný, kromě jedné, takže jsem postupně přehazoval jedinou funkční pojistku a najednou začalo svítit jak přední světlo, tak i blinkry, až na nějaký drobný problém s přerušovačem, kdy na jednu stranu blikají blinkry v pohodě a na druhou stranu zase pomaleji.

Večer jsem sedl k počítači a udělal menší nákup, objednal jsem dlouhý svíčkový klíč, protože ten co mám je hrozně krátkej a objednal jsem opravnou sadu pro pumpu přední brzdy.

• Baterka a pojistky

Dneska jsem si byl vyzvednout v Autokelly opravnou sadu pro brzdovou pumpu, svíčkový klíč, baterku a najivně jsem si myslel, že budou mít i pojistky. Měli poslední 15A takže jsem jí vzal. Měl jsem cestu i do Hornbachu, t

Typ: Oprava
    Vloženo: 06.06.2020