Ostatní Motorová koloběžka (2020)

Vlastník RASíček
Vloženo 19.5.2020
Aktualizováno 1.10.2020

První vyjížďka

Vloženo: 19.05.2020, Uskutečněno: 19.05.2020, Zhlédnuto: 27x

Poprvé jsem Pifíkovi natlouk baterku a jel do města. Z Ohrady přes Olšaňák na Floru (do toho kopce se asi trochu zadejchal), pak kolem Orionky a fóóóófr z kopce až na Čecháč. Tam jsme koupili a namontovali zrcátko. Pak zpátky stejnou cestou zpátky - jo, musel jsem mu do toho krpálu k Orionce pomáhat. Až k domovu neco málo přes 6km.
MOC se nám to líbilo, tak jsem si řek, že natrénuju na zítra cestu z domova do práce. Z Ohrady pěknej sešup dolů na Krejcárek a ještě větší padák až ke Švábkám. Tam jsem usoudil, že dál přes Libeňák už to není potřeba testovat. Takže obrat a zpátky na Žižkaperk. Teda, ten kopec je pořádnej, je potřeba Pifíkovi pomáhat, ale musím taky něco udělat pro svoje tělo, že...? Ujeto dalších cca 3,5km - dohromady cca 10km. Měla by to být poloviční ideální maximální dojezdová vzdálenost, ale do toho krpálu baterka svítila baterka už jen jedním zeleným vokem, tak nevím. Nechtěl jsem riskovat, že někde zůstanu a budu volat - ahá odtahovka nehrozí, těch 12kg odnesu v jedný ruce