Harley Davidson XL 883N Iron (2016)

Vlastník l333v
Vloženo 8.12.2015
Aktualizováno 7.9.2020

Mini recenze po 13 000km

Vloženo: 22.04.2020, Uskutečněno: 22.04.2020, Stav tachometru: 13000 km, Zhlédnuto: 42x

Tak po 4 sezonach a 5 ted zacala musim napsat nejake klady a zapory teto masiny a poznatky z jezdeni. Snad budu co nejvice objektivni a nebudu jen chvalit kvuli znacce apod
Co se mi libi: kdykoliv zastavim at uz u obchodu na semaforu nebo kdekoliv jinde kazdy se jde podivat a rika ze je to super stroj. Jizda je sama o sobe prijemna a s mirnymi vibracemi clovek vi ze na necem sedi. Mnozstvi doplnku ktere se na to daji koupit a predelat k obrazu svemu.
Co se mi nelibi: jizda ve dvou je utrpenim a spise je to provizorni sedlo ktere je pro spolujezdce uzke a hodi se tak jen kdyz nekomu chcete ukazat jaka je jizda na tomto motocyklu urcite ne na stakilometrove presuny. Nikde nic nedate zadna bagaz a musite mit batoh tak ze na cestovani to neni nehlede na tvrdy podvozek ale to uz je proste hd ne cestak. 3X jsem reklamoval samovolne vyfukovani predniho kola, vzdy jen ocistily rafek obuly znovu gumu a pote byl problem vyresen cca na 5 mesicu, chyba se pak zacala opakovat tlak v pneu vydrzi max 2-3 dny nez spadne na uplnou nulu, v servisu rikaji ze tim irony trpi a neda se s tim nic delat. Myslim si ze u stroje za tyto penize by mela byt kvalita jinde ale asi ne... Co me stve je bezklicove startovani funguje dobre jen me prijde ze nekdy chip zareaguje zpozdene hlavne u benzinovych stanic sednete na motorku a sepne alarm nez to precte FOB klic, pak na vas lidi koukaji jak na zlodeje. V 12 000km se me rosvitila ridici jednotka motoru vzdy by mela zhasnout po nastartovani ale svitila stale v HD napichly na diagnostiku a zjistili ze mam spalenou lambda sondu! tak ze vymena a servis 4700kc super a kdyz jsem se ptal cim to je rekli ze nekvalitni benal a spalovani a doporucili tankovat jen 100oktan super no i kdyz v knizce se pise klasicky 95 natural ktery by mel stacit.
Alarm dost vybiji motorku musim dobijet i prez sezonu alspon 1x do mesice.
Jinak jsem celkove s motorkou spokojen servis je samozrejme drahy ale to je proste znacka jinak tuto sezonu budu mit moto asi naposled a pak pujde do sveta
Jo a par doplnku z Aliexpresu napr vicko na nadrz misto 2800kc u HD za 260kc
PS: i po 5 letech jsem si nezvykl na rozdelene blinkry! kurva v americe asi nemaji kruhace ale kdyz chcete vyjet musite zablikat pravym blinkrem a vzdycky si v naklonu otocite plyn! dost neprijemna situace, proste tohle neni uplne top!

• Poslední vyjíždka

Tak s ironem mam najeto pouze necelych 2600km je to malo hlavne kvuli casu a stridani jezdeni na skutru. Musim zatim recenzi jako takovou odlozit na dalsi rok a najezdit trochu vice km abych mohl soudit a delat nejake z

Vloženo: 18.10.2016
    Uskutečněno: 18.10.2016
  • Prvni vyjizdka v roce 2016

Krasny slunny den me presvedcil abych uz konecne vyzkousel novy motocykl a udelal na nem prvnim par kilaku nakonec z hodinove projizdky po Brne bylo krasnych 47km bezvadny. Uz se tesim na opravdove teplo a az sezona zacn

Vloženo: 22.02.2016
    Uskutečněno: 22.02.2016