Honda NC 750S (2018)

Vlastník berry_76
Vloženo 4.8.2019
Aktualizováno 23.5.2020

Vloženo: 06.08.2019, Uskutečněno: 01.07.2019, Stav tachometru: 6000 km, Zhlédnuto: 35x

Kdo zná Hondy NC tak ví, že na řídítkách není moc prostoru k instalaci jakýchkoliv doplňků, obzvláště pokud se jedná o DCT, kde další prostor zabírá parkovací brzda. Před dovolenou jsem tedy začal řešit, jak umístit držák navigace a nabíječku na řidítka. Takže nakonec jsem vymyslel řešení za pomoci konzole ve tvaru "U", která je přes dvě objímky připevněná nad středem řidítek. Plocha této konzoly je již dostatečně velká pro přišroubování požadovaného příslušenství. Je to vlastní výrobek, navrhl jsem si to v 3D softwaru a následně vytiskl na plastové tiskárně. Jedná se první prototyp, který jsem potřeboval rychle zprovoznit za účelem dovčy. Funguje to parádně, do budoucna však počítám s úpravou designu, který bude lépe vyhovovat a zlepší ergonomii.

• Montáž opěr pro brašny

Dovolená se blížila, cestovní horečka se tomu úměrně zvyšovala a já pomalu začal panikařit, jak povezu bagáž? Měl jsem zakoupené boční brašny Biketek Urbano , ale po rozložení na max. objem ve mě moc důvěry standardní uc

Vloženo: 06.08.2019
    Uskutečněno: 16.07.2019
  • Vyšší plexi

Montáž vyššího plexi, značka Puig Touring , zakoupeno v 2Hmoto. Montáž jsem provedl hned na místě, před prodejnou :-) A domů už se jelo parádně.

Vloženo: 06.08.2019
    Uskutečněno: 10.06.2019