Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník ToRoAshi
Vloženo 20.5.2017
Aktualizováno 6.9.2018

Vloženo: 18.08.2018, Uskutečněno: 18.08.2018, Zhlédnuto: 21x

Takže pokračuji ve svém předsevzetí - navštívit na motorce všech 6 nej v ČR. A teď došlo na nejvýchodnější bod, který je u obce Budkovec. Cesta tam byl velmi příjemný cca 200 km výlet, který nejprve vedl přes rovinatou Hanou a pak se postupně zvedly Beskydy.
Samotné místo není přímo dostupné motorkou, je potřeba nechat ji nechat na malém parkovišti cca 500 m od místa a dojít to pěšky. Ale je to krásná klidová procházka značenou naučnou stezkou doplněnou o tabule se zajímavostmi. Místo je pěkně udělané, na kraji říčky v lese. Splnilo to moje očekávání a už se těším na ostatní místa.

milan1963 (278) napsal 19.08.2018 v 09:55

Mám už projety Z, S, J i V v naší republice, ale na motorce je to problém. Pocit je to ale parádní.

SlimM (48) napsal 19.08.2018 v 00:02

Až pojedeš na nejjižnější, vezmi to přes Rakousko. Od nás tam vede jen turistická značka.
Minulý rok jsme se ženou jeli podél hranic (mám cestopis tady na stránkách), takže čtyři "nej" byli v plánu. Bohužel se povedli jen východ a jih.

• ... a je prodáno

Šlo to rychle a je ... prodáno. Přeji, ať šťastně slouží dalšímu majiteli a budu s láskou vzpomínat.

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.09.2018
    Uskutečněno: 04.09.2018
  • Oprava pravého širšího víka kufru

Víko začalo praskat, sehnal jsem ho jako použité a je znát, že už se na něm podepisuje stáří a s tím spojené křehnutí plastu. Ale našel jsem poblíž velmi šikovného opraváře plastů, ke kterému jsem ho dal na opravu. Mysle

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.08.2018
    Uskutečněno: 11.08.2018
  • Pálavské vrchy

Odpoledne jako vymalované, tak jsem to vzal rovnou na Pálavu. A dobře jsem udělal. Kromě krásné projížďky a výhledů jsem také po delší době navštívil kavárnu a restauraci Kafé Fara. Všem doporučuji. Dal jsem si lehké jí/cestovani/?act=poi&did=1319

Vloženo: 18.08.2018
    Uskutečněno: 07.08.2018