Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník ToRoAshi
Vloženo 20.5.2017
Aktualizováno 6.9.2018

Vloženo: 01.08.2018, Uskutečněno: 27.07.2018, Zhlédnuto: 17x

Dostal jsem pozvání od přátel, abych se k nim připojil na víkend v rámci jejich dovolené, kterou trávili u Wolfgangsee, čehož jsem velmi rád využil. Byla to příjemná víkendová dovolená, kterou jsem strávil v sedle své Zlatušky.
Cesta do St. Wolfgang proběhla bez problému, jel jsem v pátek odpoledne rovnou cestou bez nějakých výhledů a zajížděk, prostě jak to navigace naplánovala. Dálnicím jsem se vyhýbal hlavně z důvodu víkendové výměny turnusů u moře a dobře jsem udělal. První den tedy ujeto cca 400 km. Tentokrát v jednom úseku poměrně hodně foukalo a poprvé výrazně jsem pocítil, jak je nabalená Deauvillka vnímavá a náchylná no boční a před vítr. V jednu chvíli mě to dokonce posunulo ze středu pruhu až doprostřed vozovky a následně, abych mohl jet rovně, jsem musel mít motorku lehce nakloněnou doprava. A pak zase takové jakoby vlnění... no prostě nic příjemného, ale když s tím počítáte, dá se to zvládnout.
Sobotu jsem věnoval vyjížďkám po okolí. Začal jsem Hallstattem a následně přejel na lanovky, které vás vyvezou na Krippenstein do výšky 2108 m. Neskutečný zážitek jak z jízdy lanovky (přestupuje se), tak pak z výstupu na Spirálu a nakonec i na vyhlídku 5 Fingers. Počasí přálo přímo skvěle. Doporučuji nahoře se stavit u konečné lanovky v místní restauraci - dal jsem si gulášovku a byla výborná, plná masa a chuti. Po sestupu dolů pak ještě koupání a slunění v Hallstattsee završilo perfektní den, který ještě pokračoval bezva večerem s přáteli cechu pivovarnického.
Neděle už byla spojena s cestou domů a tak jen návštěva Bad Ischlu a kromě vily, hlavně krásného centra. Cesta v pohodě, krásně podél Dunaje, jen místy jsou vesnice jedna na druhé, sotva se člověk rozjede, už zase brzdí...no tak snad nepřijde "bodové hodnocení" ze stylu jízdy
Ujeto cca 980 km, po parádních rakouských silnicích (na kterých jsem překročil stav 40.000 km) a zážitky navrch k tomu...už se těším na další...

• ... a je prodáno

Šlo to rychle a je ... prodáno. Přeji, ať šťastně slouží dalšímu majiteli a budu s láskou vzpomínat.

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.09.2018
    Uskutečněno: 04.09.2018
  • Nejvýchodnější bod ČR

Takže pokračuji ve svém předsevzetí - navštívit na motorce všech 6 nej v ČR. A teď došlo na nejvýchodnější bod, který je u obce Budkovec. Cesta tam byl velmi příjemný cca 200 km výlet, který nejprve vedl přes rovinatou

Vloženo: 18.08.2018
    Uskutečněno: 18.08.2018
  • Oprava pravého širšího víka kufru

Víko začalo praskat, sehnal jsem ho jako použité a je znát, že už se na něm podepisuje stáří a s tím spojené křehnutí plastu. Ale našel jsem poblíž velmi šikovného opraváře plastů, ke kterému jsem ho dal na opravu. Mysle

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.08.2018