Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník ToRoAshi
Vloženo 20.5.2017
Aktualizováno 6.9.2018

Vloženo: 06.07.2018, Uskutečněno: 06.07.2018, Zhlédnuto: 26x, Firma: https://www.motorkari.cz/motobazar/doplnky/drzaky-brasen-kufru/

Tak jsem našel čas a chuť a před dovolenou nainstaloval nosič, který jsem zakoupil už před dvěma měsíci zde na Motorkářích. Odkaz je níže. Musím pochválit, provedení nosiče je super. A montáž... de facto vyvrtat 4 díry a přišroubovat.
Jednoduše se to řekne, hůře se to vyměří Na tom oblém kufru se není pořádně kde chytit na rozměření. Ale nakonec se to povedlo.
Rozměřeno, vyvrtáno, upevněno. Protože nechci nosič nastálo, ale budu ho sundávat, tak to mám na křídlaté matky a s gumovým těsněním pod nožička místo silikonu na pevno.
Tak teď už jen si přát, ať dlouho a dobře bez závad slouží...

• ... a je prodáno

Šlo to rychle a je ... prodáno. Přeji, ať šťastně slouží dalšímu majiteli a budu s láskou vzpomínat.

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.09.2018
    Uskutečněno: 04.09.2018
  • Nejvýchodnější bod ČR

Takže pokračuji ve svém předsevzetí - navštívit na motorce všech 6 nej v ČR. A teď došlo na nejvýchodnější bod, který je u obce Budkovec. Cesta tam byl velmi příjemný cca 200 km výlet, který nejprve vedl přes rovinatou

Vloženo: 18.08.2018
    Uskutečněno: 18.08.2018
  • Oprava pravého širšího víka kufru

Víko začalo praskat, sehnal jsem ho jako použité a je znát, že už se na něm podepisuje stáří a s tím spojené křehnutí plastu. Ale našel jsem poblíž velmi šikovného opraváře plastů, ke kterému jsem ho dal na opravu. Mysle

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.08.2018