Suzuki DL 1000 V-Strom (2002)

Vlastník Vencajanov
Vloženo 2.4.2018
Aktualizováno 2.9.2018

Vloženo: 19.05.2018, Uskutečněno: 19.05.2018, Zhlédnuto: 8x

Tak tohle byla pro mne nutnost. Přiznám se, že jsem se poněkud ztrácel v zařazených rychlostech a byl jsem kolikrát překvapen co vlastně to tam mám zařazeno. Přeci jen moje zkušenost se řazením na Jawě a delší pauza musí někde zanechat stopy. Takže volba padla jednoznačně na Gipro. První objednání jsem vracel, neboť jsem udělal blbě objednávku, ale bezproblémová výměna při vysvětlení chyby vše napravila. Montáž jsem si podle návodu provedl sám a dodnes vše šlape jak hodinky. Jediný pro mne problém byl, kam s ním. Na budíky jsem ukazatel lepit nechtěl a nakonec jsem ho umístil mezi budíky. Krásně jsem na něj viděl, ale bohužel se mi před týdnem odlepil a tak jsem udělal nové umístění a myslím, že se mi to povedlo. Ještě doplním fotku (třeba někomu pomohu).

• Další doplněk

Dokoupil jsem vzhledem k obavám o přední světlomety kryty, které jsem hned nedočkavě namontoval. Vypadá to skvěle a určitě to plní svůj účel. Současně jsem rozšířil boční stojan o originální příslušenství. Vše od firmy M

Vloženo: 02.09.2018
    Uskutečněno: 02.09.2018
  • Pravidelný servis

Po návratu z Ukrajiny mne čekala pravidelná výměna oleje. Společně proběhla výměna přední pneumatiky a řetězové sady. Současně proběhla oprava spojky - výměna gumičky.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.09.2018
    Uskutečněno: 02.09.2018
  • Pravidelný servis

Tohle jen informativní věc a myslím, že každý tohle asi bude dělat. Po každé sezóně nechám dělat servis, který zahrnuje celkovou prohlídku, odstranění objevených závad, výměnu oleje a filtru. Pak následuje výměna ostatní

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.05.2018