Kawasaki Ninja 250R (2009)

Vlastník NiLu
Vloženo 4.6.2017
Aktualizováno 16.9.2020

Vloženo: 12.05.2018, Uskutečněno: 30.09.2017, Stav tachometru: 15506 km, Zhlédnuto: 12x

S kamarádem jsme plánovali výlet do Pekelných dolů. Dne 22.9.2017 jsme výlet uskutečnili, ale k sepsání zážitku jsem se dostala až dnes. Ráno jsme vyráželi kolem 8 hodiny. Jelikož bylo září, tak už bylo ráno chladněji, kolem 4°C. Celý den svítilo krásně sluníčko, takže se rychle oteplilo. Do Pekelných dolů to máme od nás nějakých 150 km. Cestou jsme si kousek zajeli, cca 60 km, navigace si postavila hlavu. Naštěstí jsme to zjistili včas a vrátili jsme se zase na naplánovanou trasu. Do Peklíčka jsme dorazili lehce po 12 hod.

S motorkami jsme chtěli vyjet nahoru, přímo k jeskyni. Bohužel nás zastavila organizátorka probíhající akce, že do hoďky přijedou motorky z vyjížďky, a že jestli chceme ještě dnes odjet domů, ať necháme motorky dole, pod jeskyní. Byli jsme rádi, že jsme ji poslechli. Během oběda se motorkáři vraceli z vyjížďky a jeskyně se začala plnit motorkami. Byl to super zážitek, slyšet x motorek, jak to túrují v jeskyni, paráda. Bylo tam sice trošku dusno, z toho spáleného benzinu, ale člověk to pro ten zážitek přežije.

Za necelé dvě hoďky po obědě už tam nebylo k hnutí. Večer se chystal nějaký menší koncert v jeskyni, takže kde bylo nějaké místo, tam byla motorka.
Musím říct, že je ta jeskyně docela daleko od hlavní silnice, jede se přes vesničky a hrozně se ta cesta táhne. Navíc byla cesta dcl rozbitá a úzká, takže jsme si místy i zakličkovali. Nikde nebylo ani žádné značení, takže najít tu jeskyni není úplně hračka. Rozhodně ale stojí toto místo za návštěvu!

Tohle byl můj nejdelší výlet na Ninje. Celkem nějakých 372 km, které ale stály za „odjetí“. Tahle Kawa není na dlouhé cestování, ale když ji miluješ, víš jak…

• MDŽ - Motocyklový den žen!

Tak jsme se s kamarádkou Ivou dočkaly a byly na vytouženém MDŽ – Motocyklový den žen. :-DD Popravdě jsme se tam chystaly už tři roky a konečně nám to klaplo. MDŽ se střídalo s Brnem a myslím, že i s Mostem, ale my má

Typ: Sraz
    Vloženo: 20.07.2019
    Uskutečněno: 20.07.2019
  • Akce s Policií ČR - HK 2.ročník

Abych se tu pořád neopakovala, tak to vezmu ve stručnosti. Opět povedená akce s Policií ČR. Vyrazila jsem 25.5.2019 s kámoškou a kamarádem na 2. ročník této akce do HK. Vyráželo se z vrchu Zvičina u Bílé Třemešné (Dvůr

Typ: Sraz
    Vloženo: 29.05.2019
    Uskutečněno: 25.05.2019
  • Akce s Policí ČR 2.ročník - Autodrom Vysoké Mýto

O víkendu 27.4. - 28.4. jsem se vydala do Vysokého Mýta na již 2. ročník akce "Začneme spolu aneb kolama dolů" s Policií ČR. Jelikož mám v Mejtě příbuzné, vyrazila jsem již v sobotu, abych měla klidnější nedělní vstávání

Vloženo: 04.05.2019
    Uskutečněno: 28.04.2019