Kawasaki Ninja 250R (2009)

Vlastník NiLu
Vloženo 4.6.2017
Aktualizováno 16.9.2020

Vloženo: 31.03.2018, Uskutečněno: 24.02.2018, Stav tachometru: 15572 km, Zhlédnuto: 12x

Konečně jsme namontovali padáky od Rutanu. Od podzimu leželi v krabici, smontované a připravené na motorku. Bylo 24.2.2018 a venku bylo -5°C. V garáži jsme si zapnuli etavíru, zavřeli vrata a začalo se pracovat.
První den jsme sundali kapotáže, z obou stran. Podložili jsme si malým heverem motor, aby se nepohnul a vyndali jsme vzpěru (tyč) u motoru, kam přišla nová, na kterou se následně namontovali padáky. Motor se malinko pohnul, ale díky heveru jen asi o 1 cm. Po dotažení se motor vrátil na své místo a vše si parádně sedlo.
V sobotu jsme to pořídili namontovat za cca dvě hoďky i se sundáním a nandáním kapotáže. Byla to fuška, ale šlo nám to hezky od ruky.
Druhý den se dodělávali už pouze konce padáků, to už byla hračka, na cca hoďku práce.
Teď už jsou padáky na svém místě a doufám, že je nebudu muset využít! A jestli jj, tak snad zůstane kapotáž bez škrábance.

• MDŽ - Motocyklový den žen!

Tak jsme se s kamarádkou Ivou dočkaly a byly na vytouženém MDŽ – Motocyklový den žen. :-DD Popravdě jsme se tam chystaly už tři roky a konečně nám to klaplo. MDŽ se střídalo s Brnem a myslím, že i s Mostem, ale my má

Typ: Sraz
    Vloženo: 20.07.2019
    Uskutečněno: 20.07.2019
  • Akce s Policií ČR - HK 2.ročník

Abych se tu pořád neopakovala, tak to vezmu ve stručnosti. Opět povedená akce s Policií ČR. Vyrazila jsem 25.5.2019 s kámoškou a kamarádem na 2. ročník této akce do HK. Vyráželo se z vrchu Zvičina u Bílé Třemešné (Dvůr

Typ: Sraz
    Vloženo: 29.05.2019
    Uskutečněno: 25.05.2019
  • Akce s Policí ČR 2.ročník - Autodrom Vysoké Mýto

O víkendu 27.4. - 28.4. jsem se vydala do Vysokého Mýta na již 2. ročník akce "Začneme spolu aneb kolama dolů" s Policií ČR. Jelikož mám v Mejtě příbuzné, vyrazila jsem již v sobotu, abych měla klidnější nedělní vstávání

Vloženo: 04.05.2019
    Uskutečněno: 28.04.2019