Cagiva Elefant 125 (1986)

Vlastník TrapičMalejchKubatůr
Vloženo 5.2.2018
Aktualizováno 5.2.2018

Vloženo: 12.02.2018, Uskutečněno: 12.02.2018, Zhlédnuto: 28x

Ještě než jsem poslal na lakování tak jsem plasty musel trochu poslepovat. Strýc mi to nechal otryskat a nalakoval mi to. Děkuju mu moc, je to bezvadný lakýra, to už se ukázalo na několikáté motorce. Věci přišli a já začal skládat. Ložiska do krku nové, složil jsem tedy předek. Samozřejmě nic nešlo tak hladce, ale to na takových motorkách nikdy. Už jen to že půlku času strávím hledáním dílů co tam mají být a taky šroubečků. Když už to najdu tak to tam zase nejde!!. Nevzdám to, vždyť už toho nezbývá moc, říkám si. Šrouby do řídítek jsem musel vyrobit, vymezovací podložky na kola taktéž. Držáček hadice přední brzdy také chyběl.Koupil jsem nové manžety na vidlice. (Jedna z mála věcí která na motorce funguje jsou přední vidlice). Nádrž tekla, tu mi tatík zalepil, to by jsme měli. Další dny jsem se trápil s věcma jako je kyvka která, která tam byla tak tam nešla. Bylo to proto že tam byla vrstva barvy a já to tam nemohl za boha dostat. Nakonec jsme se však dohodli a mohlo se pokračovat. Dal jsem zadní kolo, řetěz, přední brzdu, zadní brzdu. (chybí páka kterou mi otec předělává protože ta původní vypadala jako pedál z Avie).

• Finišujem

Tak je čas zase něco udělat, tatík mi udělal zadní brzdu. Super, už to nebude pedál z Avie ale tohle vypadá fakt funkčně, hodil jsem to do laku a hned s tím na motorku, nechali jsme udělat i nový váleček do brzdy aby to

Vloženo: 13.02.2018
    Uskutečněno: 13.02.2018
  • Motor na místě

Tak pokračuji ve skládání, dal jsem na místo motor, zadní tlumič a naházel jsem tam plasty, zajímalo mě jak to bude vypadat. Myslím že dobrý. Ale je na tom spousty práce. Věci jsou tam jen naházené. Mezitím jsem tam dal

Vloženo: 12.02.2018
    Uskutečněno: 12.02.2018
  • Příprava zbytku

Zapoměl jsem fotit :( Musel jsem nazout nějaký lepčí bačkůrky, což nění problém, mám zouvačku na moto gumy, motor byl zadřený, (nicasil by stál víc než jinej) a tak jsem koupil celej motor s dobrým nicasilem a klikou (u

Vloženo: 12.02.2018
    Uskutečněno: 12.02.2018