Suzuki Boulevard C90 (2005)

Vlastník Drobek_
Vloženo 7.11.2014
Aktualizováno 23.1.2021

Vloženo: 23.02.2017, Uskutečněno: 23.02.2017, Zhlédnuto: 12x

Tak jsem namontoval spínače na vyhřívaní sedla, bude předek zadek zvlášť, obojí ve dvou stupních vyhřívání. Zbyde ještě na každé strané jeden volný vypínač, ten plánuju pro vyhřívání gripů. (bohužel na ty budu chvilku čekat, teď jsem namontoval nové a nechci je sundávat když ještě neujeli ani metr... )
Sedlo budou dělat v DDT, koukal jsem že mají spoustu doporučení a při komunikaci jsou velice ochotní a vstřícní.

Drobek_ (0) napsal 22.03.2017 v 17:09

Ahoj, já to zapojil rovnou tak že vše funguje po nastartování, právě z toho důvodu jak popisuješ, kabeláže letuju a izoluju smršťovačkou, to moje kolo se klepe a nevěřím žádným mechanickým spojkám. Asi jsou takové co budou fungovat, ale letovaný spoj je letovaný spoj . Jak bude sedlo hotové pošlu fotky, zatím to vypadá na konec dubna.

Zatím ahoj

Kratasek (1) napsal 22.03.2017 v 11:57

Ahoj,
ještě k tomu zapojení vyhřívání. Měl jsem to dříve (vyhřívání sedla, rukojeti) napojeno na přímo k baterce, ale po zkušenosti, kdy jsem zapomněl vypnout vyhřívání v cizině (rukojeti byly skoro úplně neskutečně horké) a pak tak tak nastartoval plně naloženou motorku, jsem provedl úpravu a provedl zapojení přes vypínací relé, takže mi to vše funguje až po zapnutí zapalování. Je to super, spínací relátko (výrobce BOSH, stálo pár korun) jen hezky nepatrně cvakne a jede to perfektně. Jediné, co mám napřímo, je USB nabíječka, kterou jsem teď montoval přes zimu (někdy budu potřebovat nabíjet i když bude moto vypnutá (mám USB nabíječku od 3BR, made in USA ).
Kabeláž jsem si vyrobil sám a vše zapojil také sám. Spínací proud jsem vzal od zadních obrysovek, takže pohoda. (potřebuješ proud pouze pro sepnutí relé, takže nic nebezpečného co by pokazilo elektriku moto )

Jinak zapojení sedla (rozpojení) od motorky mám přes spojky Superseal (kupováno od HT Caru) - můžu ti to klidně i nafotit.

Tož tak

Hezké kilometry a nové sedlo a zapojení ať hezky slouží!

Martin

Drobek_ (0) napsal 25.02.2017 v 07:38

Diky Honzo, jeste to sedlo a hura na cesty...

HonzaCR250R (2) napsal 25.02.2017 v 06:01

Tohle vypadá dost dobře...

Drobek_ (0) napsal 24.02.2017 v 08:21

Díky Kratasku, jsem moc rád že jsi další z řady spokojených zákazníků, a utvrdil jsi mne v tom že jsme vybral správně. To vyhřívání budu mít taky od stejného dodavatele, dostal jsem na ně doporučení od DDT.
Zavolal jsem a upřesnil ovládání, pán na druhé straně roury okamžitě hledal možnosti jak využít tyto přepínače, našli jsme variantu která bude vyhovovat instalovaným vypínačům a splňovat podmínky správného a bezpečného provozu vyhřívání sedla (s jednotkou pošle i upravený nákres zapojení, tak jsem zvědav jak to poběží).

Ještě jednou díky, a přeji mnoho kilometrů v sedle

Kratasek (1) napsal 23.02.2017 v 21:34

DD tuning vřele doporučuji. Mám sice jiný styl moto, ale DDT ti také doporučuji. Mám od nich sedlo přes 7 roků a stále je jako nové (pouze 1x za rok naimpregnuji sprejem na Gore-tex, žádná jiná údržba).
Jelikož jsem neskutečný detailista a na kvalitu provedení si maximálně potrpím, tak u této firmy jsem nenašel sebemenší nedostatek. A to jsem fakt "puntičkář".

Komunikace perfektní, neskutečné možnosti a výběry vzorů, atd.

Dával jsem i vyhřívání pro řidiče (deka od HT car Vsetín), které mi tam dodávali po 5 letech co jsem od nich měl nově přešité sedlo (vyhřívání jsem u nich vyhrál ve fotosouteži, montáž mi dali zadarmo, kabeláž a přislušenství jsem si vyrábel a montoval pak sám) a po vložení vyhřívání do sedla nebylo naprosto vůbec poznat, že by se se sedlem něco dělalo. Naprosto přecizně tam to vyhřívání dali, fakt super.

Jedině negativum , co je pro lidi co chtějí přešít nově sedlo rychle, je čekací doba. U mě přesně dodrželi termín a pomohli se skvěle s výberem vzoru, provedení a materiálu do sedla (ujedu za den cca 850 km a zadek vůbec nebolí jako u originálu).
U kvalitní firmy je to ale více než jasné, že čekací doba je dlouho. Pár lidí si stěžovalo na pár fórech na cenu, ale cena opravdu odpovídá kvalitě a provedení.

• Blejskavé kotouče

Tak konečně mám kotouče co nejsou sériové. (y) Čekal jsem dlouho, ale vypadají dobře. Ještě nasadit pneu a hurá na cesty...

Vloženo: 30.01.2019
    Uskutečněno: 30.01.2019
  • Motor vyměněn

Tak včera jsme se do toho pustily, povedlo se napoprvé :-DD , chtělo to jen někoho kdo se nebojí a někoho kdo tomu rozumí, oba se naštěstí v mé garáži potkali ;-). Po výměně a prvním startu trošku cvakali hydroštely, p

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.01.2018