BMW R 1100 GS (1997)

Vlastník ropr0812
Vloženo 28.12.2015
Aktualizováno 5.6.2017

Vloženo: 01.01.2017, Uskutečněno: 31.12.2016, Stav tachometru: 147942 km, Zhlédnuto: 7x

Tak u nás v 10 hodin dopoledne vyhrálo sluníčko boj nad mlhou a bylo jasné, že nejde než vyrazit. Těsně před polednem už bylo azuro a teplota někde kolem nuly. Plus mínus. Rozhodnutí jet na Jistebnicko a navštívit starou poštovnu na Javorové skále , se zdálo jako to pravé pro poslední vyjížďku v minulém roce.
Z Tábora jsem to vzal po dálnici na Chotoviny, aby ten nezáživný kus cesty rychle utekl. Vysloužil jsem si pochvalný palec vzhůru od pána ve vyhřátém Volvu, tak že mu touto cestou děkuji za podporu. Z Chotovin jsem pak pokračoval přes Borotín směrem na Sedlec -Prčice. silnice č. 120. Odsud na Jetřichovice a Monínec. Lyžaři tam na mně civěli jak na bílou vránu. Pokus o výjezd do Cunkova a dál ke Staré poštovně jsem vzdal v půlce kopce. To bych opravdu nedal a přece jsem si nepřijel v poslední den v roce rozbít hubu. Po cigárku jsem se vrátil do Sedlece, s tím že budu pokračovat po silnici 121 směr Milevsko. Kilometr za Sedlecem se silnice změnila v pravou zimní s ledem, sněhem a štěrkem a vydržela tak až do Chyšek. Nakonec jsem se na Javorovou skálu nedostal a kolem třetí jsem byl rád, že jsem to dovezl celý domů. Přesto ale super a už se těším na novou sezónu.
VŠE NEJ V NOVÉM ROCE A ŠŤASTNÉ KILOMETRY I NÁVRATY DOMŮ.

nobady (7) napsal 02.01.2017 v 22:23

My tři s Čížou jsme blázni,ale Ty jsi zaručeně největší ! Ale co,vždyť jsme si koupili motorku na ježdění.
Super !

KAREL_PLAY3 (34) napsal 02.01.2017 v 21:22

Tak tomu říkám skutečný nadšenec...inu, nadšení se meze nekladou

Mít zimní pneu, tak bych taky uvažoval o ježdění i nadále, ale na druhou stranu by mi bylo líto ten stroj za každou cenu "huntovat". Co naplat, taliáni nejraději teplo a pěkný, čistý asfalt

Tak zdar a sílu a s tím motáním kol nápodobně

ropr0812 (1) napsal 02.01.2017 v 09:29

Díky. Zazimovávat ji ani nebudu. Nejpozději 14.1. na fichtl cup v Soběslavi pokud to vydržím a počasí alespoň trochu dá. A taky přeji ať se kolečka motají jen správným směrem.

smazat

KAREL_PLAY3 (34) napsal 01.01.2017 v 23:00

Koukám, že je tady další nadšenec, co to táhnul až do konce roku, tak to má být

Hlavní je, že silvestrovská projížďka dopadla dobře a teď jenom v klidu přečkat zimu a těšit se na první jarní vymetání pavučin z výfuků našich strojů. Škoda, že jsem nevěděl o vánočním setkání v Táboře, býval bych se přijel podívat. No nic, pohodový Nový rok i bezvadnou novou sezónu, přeje jihočech Karel

• ŘOP Pašovice a Hladná

Zachovalé řopíky v korytě Vltavy u obcí Pašovice a Hladná. U obce Hladná torza pilířů nedokončeného mostu přes Vltavu. Stavba zastavena v roce 1940. A k tomu pěkných 70 km , protože to včera šlo.

Vloženo: 03.02.2019
    Uskutečněno: 02.02.2019
  • Rumunsko 2017 IV

Dalších pár fotek z raidu v září.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 14.11.2017
    Uskutečněno: 14.11.2017
  • Rumunsko III

A ještě jednou pokračování . a doplnění k části I. Nelze vložit více něž 20 fotek.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.11.2017