Suzuki GSF 650 Bandit (2010)

Vlastník Figi25
Vloženo 13.9.2012
Aktualizováno 23.11.2016

STK a poslední letošní projížďka.

Vloženo: 23.11.2016, Uskutečněno: 23.11.2016, Stav tachometru: 16435 km, Zhlédnuto: 9x

Když už se udělalo tak krásně, tak by byla škoda toho nevyužit.Zajel jsem na první technickou kontrolu a rovnou se trochu projet skoro po třech měsících!! To byla, ale paráda. Nebylo sice moc času tak jsem se zastavil k Motobaru u Hanky, který vlastně už Hanka nemá. Byl jsem zvědavy, jak to tam teď funguje. Letos pouze najeto 2184 km tak snad se polepším další rok. Uvidíme jestli na novým stroji nebo ne Tohle je pro mně velký otazník. Chtělo by to nový impulz. Přeji všem krátkou zimu. Ciao

Figi25 (59) napsal 24.11.2016 v 20:40

No jak jsem tam dojel tak jsem myslel že je zavřeno Zkusil jsem dveře a hele oni mají otevřeno, zrovna připravovali stoly na menička. Prvně mě rozhodili nebrali karty ani stravenky a já neměl cash, ale obsluha nakonec si vzala stravenku tak to dopadlo dobře Jinak mají tam vevnitř pověšenou krasnou mašinu tak myslím, že to berou vážně. Tak se uvidí jak to bude fungovat při sezoně. Jinak byli tam později známí a pry už normálně berou stravenky a karty budou brát časem. Za mně, já tam budu jezdit pořad pokud mě tam nic nebude vadit.

-Jandys- (16) napsal 24.11.2016 v 19:07

A co u Hanky,stále to funguje?

Figi25 (59) napsal 24.11.2016 v 08:13

Pravda pravda Vypadá stále jak když jsem ho koupil nového

gabri88 (2) napsal 24.11.2016 v 00:45

Čau! Ale tak zase jsi banďourka pošetřil ! Musíš to vidět pozitivně

Figi25 (59) napsal 23.11.2016 v 20:46

Ahoj díky za zprávu. To počasí bylo fakt šílený. Ještě v pondělí v práci jsem si říkal, že to musím využit aspoň to úterý a tak jsem to taky udělal Pouze dopoledne, ale stalo to za to. Dvacet stupňů bylo kolem oběda. Jinak už jsem ti chtěl napsat několikrát. že bych tu tvou Ducati bral, je fakt krásná.Ale přece jen mě více láká něco univerzálnější pro moji potřebu. Nechci to zakřiknout jen řeknu, že to měl by být naháč ve dvouválci ) Ale muže to byt jinak záleží podle aktuální nabídky.

DejvGSR (52) napsal 23.11.2016 v 20:33

Ahoj chlape, trochu závist toho krásného počasí u vás. Tady jenom mlhy a zima. No já toho taky letos moc nedal, ale zase pokud jsem vyjel, tak to stálo za to. baňďoura máš pěknýho, co zamýšlíšjako případnou náhradu? Já mám Ducatku odstavenou, ale Bonni je stále připraven. Poslední jízda ve dvou stupních a zataženu, docela to bolelo. Zima pod nechty, fakt bezva, ale jel jsem a to mě hřálo u srdíčka. Měj se.

• Cagiva Mito 125 Evo

Po delší době jsem vyjel na motorce. A hned se naskytla příležitost vyzkoušet sen mnoha puberťáku, včetně mě Nikdy jsem neřídil 2 dvoutaktní motorku, a můžu říct, že i dneska je to velice zábavná motorka, a pokud bych

Vloženo: 10.09.2018
    Uskutečněno: 07.09.2018
  • Suzuki festival

Půjčené GSX-S750, SV 650 X a Vstrom 1000. byl jsem hodně zvědavy na S750, z důvodu, že střední kubatura mě zajímá a dva roky zpátky jsem řídil litrovou verzi, která jak je známa cukne pří otočení plynu. Měl jsem letos m

Vloženo: 01.07.2018
    Uskutečněno: 01.07.2018
  • Enduro kurz s Přijďte se projet

Ahoj všem napíši Vám pár řádku o motoškole, kterou jsem absolvoval. Tento typ kurzu jsem si moc přál, tak jsem ho dostal jako dárek od přítelkyně k narozeninám (s) Minulý rok jsem si jen tak lehce poprvé vyzkoušel o

Vloženo: 23.06.2018
    Uskutečněno: 22.06.2018