Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník istonbike
Vloženo 7.7.2011
Aktualizováno 28.6.2016

Zatáčky v Jeseníkách + dlabanec na Ztracence

Vloženo: 25.07.2016, Uskutečněno: 24.07.2016, Stav tachometru: 47790 km, Zhlédnuto: 8x

Ráno jsem zapnul comp jestli se kluci někam nechystají a než jsem stačil mrknout telefon a už jsem fičel do dílny vyřešit problém na kamarádově biku. Vrátil jsem se v 11 a konečně najel na FB a holá 2 zprávy... v 11 u Jiříka v garáži , Zoubek jedeš s námi a na motorkářích Dalibor v 1 u mně v Opavě ... no ku...co vybrat tož mobil do ruky a zvoním Jiříkovi. Kde jste u Shumiho v Petřvaldíku doraž tož teda cca za 45 minut jsem u vás Vyjel jsem 11:20 a něco před 12 jsem parkoval před Petrovou haciendou průměrná rychlost byla v tu chvíli kousek pod 100km/h Vypil jsem jednu skleničku minerálky a to už Petr naleštil svého Sokolíka, Jiřík Soptíka, Pavla se Zoubkem osedlali Ninju a všichni společně vyrazili do Opavy za Daliborem Po cestě to Přemovi moc nejelo a v Opavě musel zastavit,k vůli neskutečnému randálu a vibracím od zadního kola... tož ku... co to je všichni začli zkoumat až Přemek objevil vyšroubovaný šroub z kotouče,který následně krásně vydloubl 1 brzdovou destičku tož i bez zadní brzdy to jede ...nicméně Shumi to otočil a světe div se obložení našel i když po pravdě už ho tam moc nebylo U Dalibora proběhla rychlá oprava a my konečně nabrali směr Jeseníky Hlad už nám trhal střeva na kousky, když konečně přišla naše spása v podání horké chaty ZTRACENKA zakotvili jsme u stolu kde nás před smrtí hladem zachránila sličná, moc pěkně rostlá mladičká šenkýřka, která nám donesla tak dlouho odpíraný chléb s vodou Dalibor jediný byl nakrmen svou milovanou ženuškou a tak zatím co my plnili své útroby, vykružoval neustále tam a zpět ony pověstné zatáčky až se nám s toho motalo v kebuli Jelikož se pomalu začínalo zatahovat oblékli jsme svou zbroj a vydali se na cestu k domovu. Ta proběhla až na malý zádrhel v podobě Shumiho na křižovatce chcíplého Sokolíka jehož srdce pomohla oživit až životodárná energie z mého Smrčka ... ale pánové že to byla akcička...ještě že měl sebou ty 2 dráty - nazvat to kabely bych se neodvážil Pak už jsme všichni dorazili až do svých rodných stájí Najeto 351,09km v čase 4:48:54h průměrem 72,92km/h !!! s totál speedem 175,57km/h zhruba po téhle trace Trasa HÝR OPĚT SUPER DEN S BANDOU NEJVĚRNĚJŠÍCH Děkujííííííííí

Tuareg-Tengai (1) napsal 27.07.2016 v 21:43

tady chybí jen dodat bezva parta se srdíčkem na správném místě

kuzmič (15) napsal 26.07.2016 v 12:00

Tak nás naposledy Ztracenka přivítala báječnými deštníky

istonbike (2) napsal 26.07.2016 v 08:07

elvis78, je to tak
Soni, díky

snorhule (0) napsal 26.07.2016 v 07:47

opět suprový a scela vyčerpavajíci zápis

elvis78 (141) napsal 26.07.2016 v 06:58

no jo, dobrá parta se málo kdy vidí

istonbike (2) napsal 25.07.2016 v 23:48

Jiříku, přesně jak jsi napsal je to o srdci a to My máme
Dalibore, všechno je možné jen nevím kdo zatáhne ty účty za benál a žrádlo
Jiříku2, tož příště už u Tebe na ty vrata zaboucháme
Petře, jj... byly to spešl Busa dráty , ještě žes je měl a jinak jsem moc rád pomohl aspoň trošičku

shumi-p (0) napsal 25.07.2016 v 23:43

fanty-mi nedělá problém jet se slabší kubaturou a když to chci protáhnout tak na pár minut zmizím

shumi-p (0) napsal 25.07.2016 v 23:38

Igorku moc dík za odtlačení z křižovatky,půjčení klíče a šťávy z tvé baterky ,jinak ty dráty byli moje z Busy

babula (0) napsal 25.07.2016 v 21:33

Ještě +30 km a stáli by jste u mě za vraty . Snad příště , sokolíci . Jinak super den

Dalibor1983 (0) napsal 25.07.2016 v 21:21

Opět super jízda NEJVĚRNĚJŠICH a jak to tak sleduju jezdime čim dal delši trasy. Počitam že přišti rok už na oběd pojedem někam směr Plzen a možna ještě dál.

JirkaMetal (1) napsal 25.07.2016 v 21:09

Super den no ni a různé druhy motorek nerozhodují o jízdách, ale lidi co maj srdce na správným místě. viz koment níže.

fanty (18) napsal 25.07.2016 v 20:51

Vas jsem potkal pri vyjezdu z trasy Jistebnik s napojenim na silnici smer Bravantice. Pamatuji si vas kvuli te busy, rikal jsem si jak muzete spolu jezdit kdyz mate kazdy jiny stroj, ale nejspis to jde a jste dobra parta. Tak at vam to spolu lita

Zub47 (2) napsal 25.07.2016 v 19:53

Skvěly vylet a dy destičky asi dostaly dost minule zabrat na zatačkach v podhradi-nu což nasadime nove

• Malé "zakufrování" na velký Sovinec..

Zima se blíží tak třeba využít každičkou chvilku,obvzlášť s kamarády co má člověk nejraději a s kterými se vídá nějak míň a míň Cesta to byla napínavá, plná bloudění díky nepřesnému a sekajícímu se mobilu (asi ťa vymění

Vloženo: 12.10.2017
    Uskutečněno: 09.09.2017
  • Test Jiříkové kamerky.

Tož Jiřík si koupil novou kamerku a tak jsem posloužil jako "model" aby všichni viděli jak,ale vůbec neumím jezdit :-$ No a při té příležitosti jsme se museli stavit na pořádný dlabanec v nóbl restauraci na Maralá

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 12.07.2017
  • Na Marušce...

Pozvání od Jiříka na rozhlednu Maruška nacházející se u obce Hošťálková mezi kopci Trojákem a Bludným se nedalo odmítnout a jelikož jsem chtěl konečně povozit i svého miláčka Karin zamířil jsem na 11 do Havířova ,aby js

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 24.06.2017