Suzuki GSX 650 F (2008)

Vloženo 4.4.2016
Aktualizováno 21.2.2017

Vloženo: 17.05.2016, Uskutečněno: 17.05.2016, Zhlédnuto: 12x

Aktualizace 2016-05-27
Pneu dorazila přesně, s DOT 12/15, potkala se pří pred servisem s motorkou, takže jsem nemusel řešit transport gumy a motorky separátně.
Proč jsem si gumu neobjednal rovnou v servisu? Ze dvou důvodů:
1) jejich ceny uvedené na internetu jsou nesmyslně vysoké (chápu, že dávají list price, ale u téhle komodity faktnesmysl)
2) po osobním dotazu byla cena servisu furt o 500,- dražší. A přezutí jsem zaplatil stejně

Ráno jsem se těšil do práce, mám novou krovku na záda od Vanucci (i s úložným místem na ntb), a když jsem vlezl do garáže, čekalo mě nemilé překvapení - zadek na ráfku.
Naštestí vlastním rovněž nový servisní stojan, takže jsem lehce zjistil, že ve středu (ačkoliv je úterý) běhounu na mě mrká stříbrná hlavička.
Nechal jsem to být, do práce jel autem a objednal novou Metzeler Roadtec Z8, která tam byla původně - odpoledne mi přišla informace o předání dopravci, zítra mi visí kolem krku, ve čtvrtek si ji nechám nasadit.
Detaily ohledně dodání, kvality a servisu dodám

• Služební cesta

Úkol zněl jasně - buď brzy ráno letadlem tam a pozdě večer zpět a mít prostoj asi 5 hodin různého čekání, nebo si služební cestu trochu užít, strávit kratší dobu na cestě a vyzkoušet novou brašnu na zadní sedadlo od Moto

Vloženo: 29.06.2016
    Uskutečněno: 20.06.2016
  • Akce na servisu

aktualizace 8.6.2016 po téměř třech týdnech mi konečně vrátili stroj s novými budíky. Martýrium čekání a ptaní se a volání mám konečně za sebou, motorka funguje. Na budíku je 6.300km, že prý to neumí přeprogramovat Š

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 27.05.2016
    Uskutečněno: 27.05.2016
  • Nový servisní stojan

Proč se nepochlubit - protože motka nemá centrál, mazání řetězu představuje komediální představení pro všechny sousedy. Popotlačit, zastavit, stříknout, popotlačit, zastavit, stříknout... že se na to nevy***u Koupeno

Typ: Koupě
    Vloženo: 17.05.2016