Rieju SMX 50 (2003)

Vlastník TommyPchalek
Vloženo 24.3.2013
Aktualizováno 27.4.2016

Vloženo: 29.12.2015, Uskutečněno: 29.12.2015, Stav tachometru: 9500 km, Zhlédnuto: 23x

SEZÓNA 2015

4.4.2015
Na první hrc...

Na dnešek byla naplánovaná jarní vyjížďka a "otevíračka našeho motoklubu" Ještě den před tím jsem natíral držák SPZ a stříkal výfuk Odjezd ve 12:30, sraz ve 13:00 a já do 12:00 Skládal motorku
Teplota okolo 5°C a narazili jsme i na sníh Prostě aprílový počasí.

25.4.2015
Otevíračka a Petříkovice...

Moje každoroční účast v Radvanicích na motootvíráku Letos se mi to ale trochu ztížilo :) Začalo zlobit opravené zapalování (nakonec to byl odtrh na svíčce). A s partou tochu rozuteklo a stratili jsme skupinu Stejně jsem plánovali se podívat do Petříkovic na Drapák (tam jsme potkali ten štrůdl konečně ) Opravdu užitej den, najeto přez 100km Foto (24.4.) a video níže:

28.4.2015
Děti dopínejte si řetězy..!!

Po Petříkovicích jsem si všiml volné rozety a nedopnutého řetězu, pořád jsem to odkládal, až spadl řetěz, kousl se mezi kyvku a rozetu a už to bylo... Každá blbost něco stojí... Mně to stálo téměř 1.500

28.5.2015
Nové brašny

Koupeny nové brašny za 1.000Kč... 2x29L, ano na tuhle motorku je to velký, ale časem se to bude hodit Jedeme totiž v létě na motorkách navštívit Český Ráj, tak aby to bylo kam zabalit

Prázdniny 2015
Za prázdniny najeto zatím pouhých 950 km Jak člověk chodil do práce, tak nebyl moc čas na mašinu, ale postupně jsem se jí to snažil vynahrazovat v druhé půlce srpna Proběhl jednou motovíkend (i 200km denně 0 ) a potom nějaké toulky po okolí Při dlouhodobé jízdě (naloženej) spotřeba 3,3-3,6l/100km a při honičkách kopce nekopce okolo 4l/100km Nic zatím nezlobí, spokojenost.

18.12.2015
Tak jsme dojezdili...

Tak. Sice je teplo, ale sezóna skončila. Motorka se rozhodla, že už jí to nebaví a že chce už opravu Začala žrát svíčky a někde v motoru začalo klepat (asi se ozvala ložiska). Stejně jsem chtěl jezdit maximálně do Vánoc a pak se do toho zase pustit Je potřeba udělat spoustu věcí. Kompletní výměna ložisek a gufer v motoru, repase zadní kyvné vidlice, předních vidlic, mytí, mazání, leštění, výměnu provozních kapalin a přípravu na STK

Shrnutí sezóny 2015

Km: cca 4.000 km
Výdaje: cca 5.700 Kč

Se mnou krásných skoro 10.000 kilometrů, ale stejně se nikdy nedozvím, kolik má natočíno doopravdy Můj tip ku dnešku je 45.000 kilometrů

jarolim (141) napsal 30.12.2015 v 11:30

no vidis, rieju se mi libilo kdyz jsem nemel papiry na motorku ale jen fichtla. Libi se mi porad.

• Zima 2014/15

Rok se s rokem sešel, napadl sníh a šlo se zase šťourat v motorce, aby se člověk v těch "závějích" sněhu tolik nenudil.. Letošní zima přinesla daleko více nových dílů a práce na motorce (y) - Rychlopal - Nové zadní LE

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.05.2015
    Uskutečněno: 01.01.2015
  • Sezóna 2014

SEZÓNA 2014 Když se přez zimu nejezdilo tak proběhla údržba. Více v deníku ;-) Pastorek z 11zubů na 12 + by to ještě sneslo :-) Po vyčištěni karburátoru a vzduch. filtru to má najednou nějakej suprovej odpich,

Vloženo: 15.03.2015
    Uskutečněno: 21.03.2014
  • Zima 2013/14

Když slezl sníh (alespoň tady byl :-DD ) tak mně začaly svrbět prsty a pustil jsem se do motorky. Nejdřív jsem si myslel že jenom sundám kolo a najednou byly všechy plasty dole :-DD Koupily se nový gumy, olej, udělal se

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.03.2014