Aprilia Tuono 1000 R Factory (2009)

Vlastník Starling
Vloženo 30.5.2015
Aktualizováno 24.7.2015

Simoncelli RIP race Brno

Vloženo: 04.10.2015, Uskutečněno: 04.10.2015, Zhlédnuto: 25x

Poslední letošní kroužení. Sice bylo celkem chladné počasí, ale to bylo jediné negativum dnešního dne. Původní plán pomalejšího ježdění kvůli chladnému asfaltu vzal za své po prvním odjetém kole a pak už zase jen rudé oči a kolena na zemi. Lidí tu bylo nespočetně, ještě nikdy jsem neviděl tolik biků a jejich hrdých majitelů pohromadě. Od nejnovějších supersportů, okruhových speciálů, přes historické skvosty a stavby, až po chrchly a babety . Nejlepší čas: 2:30:50 na uzavření sezony mi i přes únavu, zamlžené plexi a nudli u nosu vykouzlil rohlík na ksichtě a vlastně se mi ani nechtělo moc domů. Byla to doopravdy zajímavá akce a jsem rád za přátele, kteří se mnou tuto sezónu bez nehody a pojídání kačírku prokroužili. Teď už nezbývá než jen přečkat zimu, trochu poladit Tuňáčka a možná mu přikoupit nějakého okruhového bratříčka

• Znovu v Brně

Znovu jsem se byl podívat na brněnském okruhu a to ve dnech 30.7., 4. a 5. 8. 2015. Byla to opět pumelice, poser proužek na přední gumě už je skoro pryč a malinký zlepšení se nakonec taky dostavilo. Tákže dobrý :-DD

Vloženo: 06.08.2015
    Uskutečněno: 05.08.2015
  • Brněnský okruh

Tak jsem se s Tuňáčkem dosal na okruh v Brně a konečně jsme se spolu seznámili i při pořádný palbě. Gumy bez poserproužků a odřený slidery, co více si přát ... snad jen hooodně porychlit :-DD S časem 2:34:52 je co zle

Vloženo: 24.07.2015
    Uskutečněno: 22.07.2015
  • Konečně i se ženuškou

Po šesti letech jsem konečně přesvědčil ženu k motovyjížďce, alespoň na kontrolu našich ratolestí, jak se jim vede u babičky Najeto cca 250 km: Brno - Plumlov - Přerov a pak tak nějak zmateně zase domů. Než jsme se v

Vloženo: 24.07.2015
    Uskutečněno: 18.07.2015