Suzuki GSX 750 F (2004)

Vlastník sharkis
Vloženo 4.4.2012
Aktualizováno 26.3.2018

Vloženo: 22.09.2015, Uskutečněno: 01.09.2015, Zhlédnuto: 14x

Jako každým rokem jsme i letos vyrazili na naší oblíbenou Dolomity +-4Tour, tentokrát v termínu 1.-8. září 2015 a po roce opět v počtu 4 lidí

V Dolomitech zůstává celkem vše při starém, bohužel až na jednu nepříjemnou věc - na drtivé většině horských cest a pass je nyní (hlavně prý kvůli motorkářům) omezena rychlost na 50km/h

Prozatím je to prý spíš jen na papíře a za celý týden jsme nikde neviděli nikoho tu padesátku měřit, ale do budoucna musíme počítat s tím, že se s tím můžeme setkat Osobně se domnívám, že je to škoda a že by to odradilo hodně motorkářů od téhle krásné oblasti, ale nebudeme předjímat a uvidíme, co se z toho vyvrbí

Trasy a passa, které jsme letos jezdili, jsou de facto totožné s těmi vyjmenovanými v Dolomity +-4Tour vol.3 a Dolomity +-4Tour vol.2

Letošní nájezd byl i přes částečnou nepřízeň počasí celkem slušný:
Den0 - 183,4km
Den 1 - 112,4km (odpoledne déšť)
Den 2 - 293,4km
Den 3 - 256,4km (bez batůžka, který odpočíval)
Den 4 - 0km (celý den slejvák jako cyp )
Den 5 - 267,8km
Den 6 - 211,7km

Celkem jsme tedy najeli 1325,1km

Suma sumárum - letos opět velice vydařená dovolená a kam pojedeme příští rok, to se teprve uvidí

P.S. Konečně o sobě můžu s hrdostí prohlásit, že pořádně klopím! Zadní guma je na obou stranách sjetá až ke hraně, a na straně levé jsem se opakovaně dostal až za hranu - konečně mám pocit, že jsem se Mušku naučil pořádně ovládat (Tohoto stavu jsem dosáhl i s batůžkem za zády, který si nakonec přece jen zvykl )

jarolim (140) napsal 24.09.2015 v 07:01

krásné snímečky.

Figi25 (59) napsal 23.09.2015 v 17:53

krásné fotky

• Kryštofovo údolí a Grabštejn

Klasické léto a taky klasický nedostatek času - opět nestíhám jezdit jak bych si přál, a tak se snažím honit kilometry jak jen to jde :-) Po práci jsme se s bandu vydali dronem vyfotit nějaké letecké záběry známého ka

Uskutečněno: 15.08.2017
  • Maxizmrzlina U Leknínu

Jak jsem slíbil, tak činím - 18.7.2017 jsem se po práci hecul a nacpal do sebe avizovanou maxi čokoládovou zmrzlinu ve waflovém kornoutu s čokoládovou polevou :-) Její konzumaci jsem zvládnul bez větších obtíží :-D Pr

Uskutečněno: 18.07.2017
  • Motovíkend + selfie! :-D

Asi nemá cenu rozepisovat všechny miniprojížďky, které jsem podnikl, protože se většinou jednalo o menší cesty za nějakým účelem do 30 km, z toho nějaká chalupa a jeden delší výlet po okolí :-) Jeden historický okamži

Uskutečněno: 01.07.2017