Suzuki DR 800 Big (1990)

Vloženo 25.11.2012
Aktualizováno 6.9.2015

To je konec... :-(

Vloženo: 06.09.2015, Uskutečněno: 06.09.2015, Zhlédnuto: 10x

Tak dnes mě opustil můj milovaný Big .Prožily a sjezdily jsme toho hodně ale přišel čas pořídit si něco více pohodlnějšího na cestování.Na tenhle úžasný stroj nikdy nezapomenu a navždy mi zůstane v srdci.Doufám,že bude novému majiteli sloužit tak dobře jako mě a nikde ho nenechá tak jako nenechal po najetých společných 40000 km. mě.

Jardas444 (10) napsal 10.09.2015 v 19:04

Už to přešlo,Capouch mi dělá taky radost .Na Biga ale nikdy nezapomenu

danny3716 (1) napsal 10.09.2015 v 18:56

Moc dobře Ti rozumím , vždy je to těžké loučení ! Hlavně , že máš pěkného nástupce ...

babula (0) napsal 07.09.2015 v 18:11

Každé loučení je smutné . Máš krásnou novou motorku a také si jí zamiluješ a vymazlíš

Mann (1532) napsal 07.09.2015 v 10:57

Já bych to tak černě neviděl Jardo / i když, pravda ... jsem ten poslední, který má v takové situaci nejméně co mluvit / Podstatná je současnost a budoucnost tak zažeň chmury a směle pohleď v dál, k zářným zítřkům v sedle Capoucha

-Jandys- (16) napsal 06.09.2015 v 22:03

Jardo tak je tu,nevěš hlavu a budeš mít aspoň na co vzpomínat a že je na co Já sám vím že mě to taky jednou potká a taktéž to nebude jednoduché Ale jak se říká "na každém konci něco nového začíná" tak Jardo a "Apri-kápo" Go Go Go

Jardas444 (10) napsal 06.09.2015 v 18:52

Já vím Romane,už jsem to rozchodil.Nový majitel jak dorazil domů mi volal,že je vše OK a že je to super a že se o něj bude dobře starat,tak jsem už v klidu .

Tuareg-Tengai (1) napsal 06.09.2015 v 18:22

Jardasi soucítím sTebou tenhle pocit sem už párkrát zažil takže vím jak Ti je ale Capouch Ti ty chmury rozežene a budeš veselej dřív než řekneš švec

Heny22 (5) napsal 06.09.2015 v 15:31

Tak tady takovou vymazlenou srdcovku bych z ruk nedal. Kdyby mi měla zůstat v garáži. Na druhou stranu přišlo něco nového a je třeba jít dál . A pokud jsi na výběr neměl, tak to tak asi mělo být. Užívej Kapouše . Už se těším jak ho vymazlíš

Jardas444 (10) napsal 06.09.2015 v 14:12

Jirko,není co odpouštět.Jak jsem se koukl na ty fotky,tak jsem si všechnu tu práci promítl zpětně a jen mi to vehnalo slzy do očí ale to je můj problém.Prostě odešel kus mého já pryč

JirkaMetal (1) napsal 06.09.2015 v 14:03

Budíš Mě odpuštěno ,ale musel jsem kapenke zareagovati na to co pisla Ája fakt až do posledního šroubku

Wildaja (44) napsal 06.09.2015 v 13:56

uvidíme , co nám přinese babí léto .

Jardas444 (10) napsal 06.09.2015 v 13:46

Spolu už nás neuvidíš ale určitě mě uvidíš s Capouchem ,to přísahám i kdybych měl jet k tobě jen na otočku .Ale jak tak koukám na počasí,tak to bude nejspíš příští rok

Wildaja (44) napsal 06.09.2015 v 13:42

Je pravda, že takový, co mají rozebranou moto do posledního šroubku Vás znám málo , spíše méně, než víc a smekám před Vámi . Proto je to těžší ... a mě mrzí, že jsem Vás spolu nestihla vidět naživo ...co už .

Jardas444 (10) napsal 06.09.2015 v 13:35

Já jsem rád,že ho má nový majitel.Byl bych moc nerad aby mi tu stál.Ty mé pocity jsou proto,že jsem ho měl do šroubku rozebraného a kromě GO motoru jsem si na něm dělal všechno sám.Proto mám k němu takové pouto ale jak říkám,jsem rád,že bude zase jezdit i když už ne se mnou.

Wildaja (44) napsal 06.09.2015 v 13:10

Chápu to Jardo, nevím jestli Tě to přebolí ... mě po CBF je smutno kolikrát i teď a už je to půl roku, ale sem tam mám zprávu od jejího nového majitele a tak utřu slzu i já a vím, že nikdo LEPŠÍ ji nemohl mít .
S tím se mi žije líp. Ale čas hojí, to je pravda . A svým způsobem si BIGa našel "nový majitel" rychle, tak to vypovídá to nejlepší nejen o moto, ale "O TOBĚ" . Tak to je mooc dobře. Kdyby Ti stál rok v garáži a nikdo na inzerát nereagoval, byly by tyto pocity horší . To si myslím já .

Jardas444 (10) napsal 06.09.2015 v 13:02

Přesně tak,já to vím a na Bigu bych už nejezdil.Proto jsem udělal to co si udělal ty.Ať dělá radost (doufám) někomu jinému.

JirkaMetal (1) napsal 06.09.2015 v 12:54

Plně Tě chápu ty pocity znám,taky jsem nakonec prodal Dragouška i když myšlenka byla si ho nechat po městě atd. Půl roku stál chudák v garáži a Já jen jezdil na Shaduli,takže co je větší zlo...nechat chudáka stát nebo se rozhodnouti ať dělá radost i jinému jako dělal radost Mě ?

Jardas444 (10) napsal 06.09.2015 v 12:50

To máš Jirko pravdu a smutek přejde ale v téhle chvíli je mi opravdu smutno .Peníze za Biga jsem hodil do rohu a vůbec z nich nemám radost.Možná to zní přehnaně ale já měl Biga jako dítě o to jsem teď přišel.Takový je ale život a vše přebolí

JirkaMetal (1) napsal 06.09.2015 v 12:41

Každé loučení je smutné, ať se jedná o živou či neživou věc ,ale to je život nic není na věky a jednu jistotu máš vstříc jiným zítřkům na další suprové mašině no ni

Jardas444 (10) napsal 06.09.2015 v 12:33

Myslel jsem si Ájo,že k tomu nedojde ale jak mi to postupně dochází,tak je mi hodně smutno a ač jako chlap bych to psát neměl,tak slzy se mi ženou do očí .Je to hrozný

karlos-transalp (4) napsal 06.09.2015 v 12:33

Nenechal,taky jsi se Bigovi věnoval jako málokdo

Wildaja (44) napsal 06.09.2015 v 12:28

Teda Jardo , je to smutný loučení, ale když se vrátíš pohledem do garáže . Stojí tam v plné kráse "rudá Aprilka" ... která po nastartování zašveholí stejně jako BIGouš a čeká na dobrodružství s Tebou v sedle . Tak utři slzu , to k tomu patří a usměj se .

• Dovolená 2015

Letos žádná cizina ale toulání se po naší krásné zemičce.Trasa vedla přes Lužické hory kde jsme navštívili v Doubicích díla mistra řezbářského,Jizerské hory,Krkonoše a návštěva dělostřelecké tvrze Stachelberg v Podkrkono

Typ: Dovolená
    Vloženo: 02.08.2015
    Uskutečněno: 02.08.2015
  • Toulačka po Českém ráji a ne jen tam :-)

V sobotu jsem vyrazil směr Podještědí,projet se co možná nejvíc okreskama a poté byl směr jasný,Český ráj,Hrubá Skála a okolí.Co k tomu říci?snad jen to,že mě čekaly úzké silničky se spoustou zatáček,což jsem si náramně

Vloženo: 12.07.2015
    Uskutečněno: 12.07.2015
  • Dnešní vyjížďka

Po ranní rychlé dohodě jsme s Milošem vyjeli na původně kratší vyjížďku ale tak se nám to líbilo,že jsme nakonec najeli 300 km.Ani jsem nefotil protože jsme jen jezdili nebo kecali a žrali (u) .Tak aspoň dvě fotka a

Vloženo: 06.07.2015
    Uskutečněno: 06.07.2015