Aprilia ETV 1000 Caponord (2002)

Vlastník Jardas444
Vloženo 22.8.2015
Aktualizováno 30.12.2018

Vloženo: 29.08.2015, Uskutečněno: 29.08.2015, Zhlédnuto: 3x

Na středu odpoledne jsem byl domluvený s bývalým majitelem Capoucha na přepisu na DI v Rumburku.Vše proběhlo OK a jelikož předpověď počasí na další dny byla příznivá,rozhodl jsem se udělat si do pátku výlet a navštívit kamarády.Cesta vedla ze Šluknovského výběžku do kempu v Hamru na Jezeře ale nejdřív jsem se zastavil na jídlo v "Pekelných dolech".Ve čtvrtek jsem vyrazil směr Liberec krásnýma zatáčkama přes Ještěd za kamarádem který má obchod (eshop) na moto oblečení,doplňky a díly Moto Šlerin a samozřejmě to dopadlo tak,že jsem si tam vybral a koupil nové hadry na motorku .Dále jsem pokračoval přes Harrachov za Romanem do Čisté u Vrchlabí.Tohohle kluka já vždycky rád vidím.Pokecali jsme,Roman si vyzkoušel Capoucha,já jeho crossku,paní domácí připravila jak je u nich zvykem vynikající občerstvení za což jim moc děkuji .Blížil se večer a já vyrazil do kempu "Slunečná" který vlastní motorkář.Tady se musím trochu rozepsat o akci která tam probíhala.Nějaký Australan tam totiž dělal australské hamburgery na grilu.Dlouho jsem sice koukal na normální nabídku jídel ale nakonec jsem si řekl,že ten "australský zázrak "vyzkouší.V napětí jsem na něj čekal min.půl hodiny a když jsem ho dostal,tak jsem se nestačil divit.Všeho bylo v housce opravdu poskrovnu a ta masová placka z mletého masa byla absolutně bez chuti a bez soli,no prostě hnus a to prosím pouze za 100Kč. .Myslím,že kdejaký Český patlal by ho udělal lépe .Ráno jsem vyrazil směr Semily,Železný Brod kde jsou krásné silničky a zatáčky,Malou Skálu,Frýdštejn a domů.Byl to krásný výlet a najeto 490 km.

-Jandys- (16) napsal 31.08.2015 v 20:58

Bomba pecka,co dodat,k nové motorce jistě nový obleček A Romča byl určitě taky spokojen

Jardas444 (10) napsal 30.08.2015 v 17:46

Byl to povedený výlet a hned jsem si při tom zařídil co jsem potřeboval

babula (0) napsal 30.08.2015 v 16:53

Pěkný výlet

owenovic (12) napsal 30.08.2015 v 13:47

No prostě parádní a na 100 procent užitej výlet a tak by to mělo být.

Tuareg-Tengai (1) napsal 30.08.2015 v 08:09

Jardasi ještě jednou mooc děkuji touto cestou za návštěvu Takovýhle bráchy a segry noprostě lidičky vítám kdykolli a v jakémkoli množství a ten Hambáč by mně taky zajímal vychvalovali ho jak kdo víco a nakonec to podle tvého posudku byl hnus njn doufám že z té normální nabídky se dalo neco vybrat ale jináč super fotky a super den s Bráchou joo Jardasi tady je ta fotka s crosskou at máš neco odemně

Wildaja (44) napsal 29.08.2015 v 22:14

Ahojky , jak tak sleduji tvoji návštěvnost v kempu Hamry na Jezeře, stojí to tam opravdu za to .
Vyřídil jsi ... zařídil jsi, moto je Tvoje se vším všudy . Co se dá dělat ... Nová moto = Nový image + motoobchod to jistí a pak šupky dupky do Kérkonoš za Romčou . A ta fotka australskýho zázraku by byla zajímavá , to věřím . Pěkný výlet jsi podnikl a km už skáčou naplno .

mašány (1) napsal 29.08.2015 v 10:48

že si nevyfotil ten gastronomickej zázrak

Jardas444 (10) napsal 29.08.2015 v 09:14

Já Romana po dlouhé době taky rád viděl,je to super kluk

JirkaMetal (1) napsal 29.08.2015 v 09:02

Super a rád jsem zas uzřel Romču aspoň na foto

• Prvních letošních 256 km.

Tak mě Honza dokopal k tomu,abych už konečně vytáhl Karkulku a jeli se projet.Super projížďka a najeto prvních letošních 256 km.

Vloženo: 11.04.2020
    Uskutečněno: 11.04.2020
  • Rekapitulace po 4.5 letech spolu.

Po 4.5 letech společného soužití na našich a evropských silnicích máme spolu najeto 61000 km.Musím říci,že mě tahle motorka ještě neomrzela.Je prostě suprová. Přes zimu jí opět připravuji na novou sezónu a už se těším

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.03.2020
    Uskutečněno: 04.03.2020
  • Balkán 2019

Po roce opět na Balkán ale už o něco kratší bez Bulharska,Řecka a Albánie.Balkán prostě nezklame,je tam nádherně.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 01.12.2019