Kawasaki ZR 7 (2001)

Vlastník StrejdaMortymer
Vloženo 28.9.2014
Aktualizováno 27.4.2016

Vloženo: 26.08.2015, Uskutečněno: 26.08.2015, Zhlédnuto: 5x

No konečně! Říkám si už nějakej pátek jak to chtělo nainstalovat všechny ty blbosti co jsem za ten rok pobral.
Padáky jsem koupil někde začátkem léta. Nejdřív nebyl čas, pak čas byl, ale zjistilo se, že minuly majitel dojebal ukotvení motoru nějakyma Home Made šroubama. Chodil jsem po městě cely den jak bezdomovec, abych koupil Kadmiovany šrouby, ktery nikde neměli s inbus hlavou, všichni ochotně řikali jak mi je objednaji za 20kč/kus, následně jsem zašel do schovanyho železářství, kde jsem je všechny koupil za 14kč hehe.
Z tyhle sezony mam co se týká doplňků asi splněno, možná ještě v rámci trochu zlepšení stavu motocyklu udělám ten přední blatníček, protože je to katastrofa.
V průběhu zimy chci nahrabat GiPro snímač kvaltu, Malý plexi štítek, rád bych znovu rozpohyboval snímač stavu benzínu. V průběhu se začne řešit i kosmetika, asi začnu nejdřív opiskovaním a přelakováním kol + superhusty proužky na ráfky.

tos_cz (0) napsal 10.09.2015 v 09:26

Ten snímač se bude určitě hodit, snaha řadit tam pětku, když už tam dávno je není ideální. Mám to stejně.

• Předsezoní servis

Nuže, sezona se kvapem blíží, nastal čas na obvyklou péči. Za poslední dva roky jsem najel s velikou tíhou jen kolem 2500 km. Když jsem kontroloval vzduchovy filtr vypadal pořád jak novy. Nebyl důvod ho měnit, když ani

Vloženo: 16.03.2016
    Uskutečněno: 16.03.2016
  • Baterka

Mnoooo, včera bylo tak nádherný počasí na výjezd, že jsem se teda rozhodl (15°C na severu čr). Při tý příležitosti se na moto hodila nova baterka, kterou přinesl strejc ježura. A hle začalo povánoční nasírací období. Ty

Vloženo: 27.12.2015
    Uskutečněno: 27.12.2015
  • Čištění stupaček+držáků a přelakování

Nuže jak jsem slíbil tak činím. Rozhodl jsem se, že tedy všechno udělám co nejjednodušeji a nejefektivněji a začnu opravdu něčím lehkým (zcela narovinu lakyra nejsem, takže raději používám plniče a brusny kotouče). Roz

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.10.2015