Yamaha XJR 1300 (2007)

Vlastník Gudboj
Vloženo 30.11.2014
Aktualizováno 2.7.2015

S baťůžkem na večeři na Lipno

Vloženo: 19.05.2015, Uskutečněno: 19.05.2015, Stav tachometru: 135 km, Zhlédnuto: 8x

První vyjíždka s baťůžkem aka Terezkou probehla a tak si musim napsat deníček!

Odpoledne bylo krásné, tak co doma! Terka má konečně oblečení, tak jsme mohli vyrazit na výlet. Ze začátku se tam trochu vrtěla, ale časem přestala až jsem si nebyl jistej, jestli za mnou ještě sedí :) konecne jsem se vydal na Lipno a dojeli jsme az do Frymburku, kde si dali na zahradce na namesti večeři. Pak povine selfije na prehrade a pres Vyšší Brod zas zpět na Budejce. Krasny, necekany vylet!

• ČB - JH a v dešti zpět :-(

Jednou to přijít muselo, ale škoda, že zrovna dnes :-( Ty idioty co předpovídaji počasí bych pověsil za gule do průvanu! Vyndal jsem z vejfuku homologační vložku, abych vyzkoušel, jak to řve. Je to nádhera! Už si jí a

Vloženo: 11.04.2015
    Uskutečněno: 11.04.2015
  • Nová helma LS2

Ze zvědavosti jsem si v Scooterboomu vyzkoušel novou helmu LS2 Concept II a po testovací jízdě jsem jí už nesundal z hlavy :-DD To ticho, žádný foukání, krásně sedí. Vřele doporučuju všem! Vybral jsem si novinku LS2

Typ: Koupě
    Vloženo: 24.03.2015
    Uskutečněno: 24.03.2015
  • První jarní vyjížďka

Nevydržel jsem to a byl protáhnout XJR. Krásné počasí a motorka připravená na sezónu... Těšil jsem se jako malý dítě! Po deseti minutovým zápasení s novýma hadrama a zjištění kterej zip kam pasuje a která kapsa je na co

Vloženo: 08.03.2015
    Uskutečněno: 08.03.2015