Honda VF 1100 C (1986)

Vlastník MaxMI16
Vloženo 17.4.2015
Aktualizováno 20.4.2018

Vloženo: 13.05.2015, Uskutečněno: 15.02.2015, Stav tachometru: 21130 km, Zhlédnuto: 30x

Jelikož motorka dlouho stála rozhodl jsem se pro kontrolu a vyčištění karburace.Měl jsem to detailně popsaný ale pak jsem si uvědomil že deníky stejně nikdo nečte tak jsem to smázl a vezmu to heslovitě.Jak demontovat karburátory najdete na YOUTUBE. Karburátory jsou propojený různejma táhlama a osičky vymezený pružinkama - dobře si to nafoťte před rozborkou.Pokud předtím byli karburátory dobře sinchronizované tak na to nešahejte - hliníkový filtrbox karburátory dostane spolehlivě do původní polohy.Pozor pružiny nad šoupaty horizontálních a vertikálních válců jsou jinak dlouhé - nezaměnit vertikální jsou kratší.Pod šroubem bohatosti jsou malinké podložky které se rádi ztrácejí-hlídat. Jehly na pouštění benzínu mají nahoře malý cuplík který jsem měl na 2 ks zaseklý - pomohlo WD a pootočení pak šli bezproblémů.I z pořádně benzínem vyčištěného karburátoru a jeho střev se v ultrazvukové pračce smylo opravdu spousta bordelu.Můžete koupit opravnou sadu gumiček za cca 500Kč ks/karburátor nebo si koupit jen O kroužky za 46 kč na všechny 4 karbce. Spodek karburátoru jsem utěsnil pomocí původní gumičky podmazané silikonem. Po smontování přijde na hliníkový filtrbox namontovat plechová tepelná clona na jeden šroubek-doporučuji vyměnit za s šestihranou hlavou - plech se dá pak pohodlně seřídit přímo na motorce. Jak dostat karburátory nazpět do rámu najdete opět na YOUTUBE. Pokud chcete vědět víc napište.MAX

• Když Tě sejmou - díl třetí - nemocnice NMnM

Kapitola třetí – špitál Nové Město na Moravě Tahle a další kapitoly už budou relativně krátké, neboť vše se v dobré začalo obracet. V Hradci mne vybavily propouštěcí zprávou, já si sbalil těch pár věcí co jsem tam měl (

Vloženo: 26.12.2018
    Uskutečněno: 24.09.2015
  • Když Tě sejmou - díl druhý - ŠPITÁL

Kapitola druhá špitál Předem se omlouvám ale bude docela dlouhá No tak si tak frčím sanitou kdy nemůžu mluvit - jsem příliš unaven kdy počítám zatáčky do NMnM a nedávají my smysl. Po příjezdu na příjem dostávám d

Vloženo: 18.05.2018
    Uskutečněno: 28.08.2015
  • Když Tě sejmou - díl první - NEHODA

Tohle z motorkářú nikdo neplánuje a přesto to občas přijde. Nemyslím si že jsem na svých „veterán“ strojích nějaký střelec. Snažím se předvídat atp. a stejně mi to bylo pendrek platný. Vyslechněte tedy můj příběh s mými

Vloženo: 08.05.2016
    Uskutečněno: 28.08.2015