Suzuki DR 800 Big (1990)

Vloženo 25.11.2012
Aktualizováno 6.9.2015

Toulání se po Lužických a Jizerských horách

Vloženo: 09.05.2015, Uskutečněno: 09.05.2015, Zhlédnuto: 5x

S Honzou jsme v pátek ráno vyrazili do Lužických a Jizerských hor vyřádit se v krásné přírodě plné parádních míst se spoustou zatáček.Samozřejmě,že se jelo po vedlejších silnicích kde je těchto úseků opravdu hodně.Počasí bylo parádní a nálada také.Vzali jsme si s sebou stany s tím,že když se nám bude chtít,tak někde přespíme a to jsme taky udělali a to v kempu v Hamru pod Ralskem kde to už dobře známe.
Jediná kaňka na celém výletu byla ta,že mi asi odešla volnoběžka .Ty zvuky a rány při startování byly hrozivé ale jinak to jelo v pohodě.Je to sice k naštvání ale v kempu u dobrého plzneňského pivka a nějakých těch frťanů mi to rozhodně náladu nezkazilo.Horší to bylo ráno,když už mi motorka nešla přes startér nastartovat a Honza mě musel roztlačit .
Byl to parádní výlet, najeto 380 km.,já jsem nepojízdnej a zase mám co dělat
Tady je video

Jardas444 (10) napsal 17.05.2015 v 20:12

Slávo,dá to práci ale jde to roztlačit.Honza je pořádný chlapisko,tak to dal .Na trojku to nešlo,na dvojku taky ne ale paradoxně to chytlo na jedničku .Ten les je v kempu který dobře známe a min,1x za sezonu tu přespíme ale s lesem není problém,těch je tu všude plno .

Mann (1532) napsal 17.05.2015 v 10:20

Do teď bych zarytě tvrdil, že BIG roztlačit nejde nebo si to nedovedu představit. Snad na 3-4 zadek neblokne, ale v tom případě musel být tvůj kolega Honza v minulosti sprinter . Ať to beru jak to beru, Sisyfos se šutrem by měl to ráno veselejší než vy dva Ale zvládli jste to Kopečky ty já můžu , ale les na přespání jste našli asi na druhé straně hranice ne?

babula (0) napsal 10.05.2015 v 17:07

Jardas444 (10) napsal 10.05.2015 v 14:21

Díky Igore,doufám,že Big nebude stát dlouho .Máš pravdu,ta obloha udělá na fotkách své .

-Jandys- (16) napsal 10.05.2015 v 14:00

Pěkné a tak to má být,užít si Ty starosti se občas najdou a podle toho co jsi už vše měnil a opravil na BIGu tak by měl být problémům konec Vím že dlouho nepojízdný nebudeš a brzy zas vyjedeš Ta fotka s BIGu pod Ještědem je parádní,hodně se povedla a matka příroda ti dopomohla s tou oblohou

Jardas444 (10) napsal 10.05.2015 v 09:27

Ale jo,to se opraví,jen mě to překvapilo .Na spaní ve stanu jsem se moc těšil i když mělo druhý den pršet a taky ráno pršelo ale ve stanu to bylo jedno.Potom přestalo a bylo opět vše v cajku.

Wildaja (44) napsal 10.05.2015 v 08:06

Ahojky , jak jste moto aspoň s dřinou roztlačili a dojel jsi domů, tak to nejhorší jsi zvládl. Motorku brzy opravíš a budeš zase pojízdný. Jsi šikulka .
Jinak krásný výlet bez určitých plánů i fotky . Tak jako jeden z mála jsi už začal i kempovat ,
je na to vaše tábořiště moc pěkný pohled .
Jak já už se na to taky těším . Vypadnout z toho věčného stereotypu a užít si to po čundrácku .

Tuareg-Tengai (1) napsal 10.05.2015 v 07:38

Supeeeer jen vzpomínám muselo to být bezva když teda nepočítám tu volnoběžku to naštve co ,ale nic nevydrží věčně,však ty to dáš do rychtiku jak tě znám

Jardas444 (10) napsal 09.05.2015 v 21:15

Díky .Jasně,když nejde o život,tak jde o ho..o

owenovic (12) napsal 09.05.2015 v 21:12

Parádní fotky ,počasí ti taky vyšlo a spaní venku no není co dodat No a volnoběžka se zpraví a budeš jezdit nadále já ještě letos ani nevyjel a ani jsem motorku neměl venku Tak at se daří s opravou

Jardas444 (10) napsal 09.05.2015 v 19:49

No jo Jirko,co nadělám .To je názorná ukázka,že nic není na 100%

JirkaMetal (1) napsal 09.05.2015 v 19:45

Paráda to okolí a výbava vždy připraven A volnoběžka ? Zrovna Tobě odejde,kterej motorce dává takovou lásku.

• To je konec... :-(

Tak dnes mě opustil můj milovaný Big :´-( .Prožily a sjezdily jsme toho hodně ale přišel čas pořídit si něco více pohodlnějšího na cestování.Na tenhle úžasný stroj nikdy nezapomenu a navždy mi zůstane v srdci.Doufám,že

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.09.2015
    Uskutečněno: 06.09.2015
  • Dovolená 2015

Letos žádná cizina ale toulání se po naší krásné zemičce.Trasa vedla přes Lužické hory kde jsme navštívili v Doubicích díla mistra řezbářského,Jizerské hory,Krkonoše a návštěva dělostřelecké tvrze Stachelberg v Podkrkono

Typ: Dovolená
    Vloženo: 02.08.2015
    Uskutečněno: 02.08.2015
  • Toulačka po Českém ráji a ne jen tam :-)

V sobotu jsem vyrazil směr Podještědí,projet se co možná nejvíc okreskama a poté byl směr jasný,Český ráj,Hrubá Skála a okolí.Co k tomu říci?snad jen to,že mě čekaly úzké silničky se spoustou zatáček,což jsem si náramně

Vloženo: 12.07.2015
    Uskutečněno: 12.07.2015