Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník Kolin_klain
Vloženo 21.9.2012
Aktualizováno 28.3.2024

Vloženo: 05.05.2015, Uskutečněno: 24.04.2015, Stav tachometru: 33100 km, Zhlédnuto: 6x

První celodenní výlet letošní motorkářské sezóny směřoval opět k sousedům na SK. Stalo se to mojí tradicí. V pátek dovča a mohlo se vyrazit.
Trasu z Hodonína do Nového Mesta n. V. znám téměř poslepu. Od Sobotiště po Starou Tůru téměř nenajdete delší rovný úsek. Silnice se vlní jak hadi a mění v ostré zatáčky... něco pro mě.
Za N. Mestom přišel rovný úsek. Silnice vede podél Váhu a jeho rozvětvených ramen. V místě, kde byla silnice nejblíž řece jsem se zastavil na cigárko a malé občerstvení.
Po idylické kochačce přišlo peklo dne. Najel jsem na E572 na hlavní tah do Prievidze. Kamiony, pracovní stroje, traktory... těžká technika všeho druhu. Do toho 2 rozkopané úseky, kde se jezdilo na semafory s intervalem čekání jako prase. Bánovce n. Beb. jsem projel celé na dvojku... ale projel :) Po nich pár vesnic a konečně odbočka na Diváky a to byl pravý opak. Z páteční nervózní dopravní situace se stala nedělní kochačka, kdy jsem už o kamion nezavadil.
Opět hadi na silnici zařízlý do horské krajiny. Potok po jedné straně, po druhé lesy a výhledy na nedalekou Velkou Fatru. Úsek Diváky n. N. -> Ilava byl nejkrásnější z celého dne.
Z Ilavy jsem se vydal na hraniční přechod do ČR jenže jsem si kvůli blbě vytisklé mapě, pár km zajel. Google vede správně přes Mikušovce a Červený Kameň jenže vytisklá mapa ze Seznamu vedla přes Kvašov a Lednicu, kde byl ovšem konec světa a drevokocůři dávaly dobrou noc a možná i dobré ráno. Naštěstí na autobusové točně u tohoto pomyslného konce světa stál autobus, tak som sa pána vodiča opítal ako sa dostaněm na čehůňsků hranicu. Krátké vysvětlení a mohlo se jet, jak bylo v plánu. Na hranici, která vypadala až strašidelně, jsem si dal malý oddech.
Dále podél hranice, zastávka nad Lopeníkem, pár fotek, strání , Veselí a domů.

Ujeto 370km
MAPA

• 4 roky

Před pár dny uplynuly 4 roky od koupi Stromka Tehdy na tacháku 8900km nyní něco okolo 46000km. Projeto 13 zemí. Neduhy žádné. Běžný pravidelný servis. Pneu měněné 2x, řetězovka 1x. Slouží, poslouchá... jedeme dál.

Typ: Reportáž
    Vloženo: 11.08.2016
    Uskutečněno: 11.08.2016
  • Výměna řetězovky + předsezóní údržba

Nastal čas výměny řetězovky. 40tisíc byla konečná. Ani ne tak pro ozubené kolečko a rozetu (jak jsem zjistil při porovnání s novou sadou), ale spíše pro řetěz. Když jsem minulý rok začal používat mazivo Mororex Chain Lub

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.03.2016
    Uskutečněno: 18.03.2016
  • Devín SK

S baťůžkovskou manželkou jsme si udělali výlet k Bratislavě na soutok Moravy a Dunaje. Tam po "staré" z Holíče do Blavy, zpátky po dálnici. Po cestovatelské stránce nic, co by stálo za odstavec, až na tu domácí kyselic

Vloženo: 05.05.2015
    Uskutečněno: 25.04.2015