Yamaha XJR 1300 (2007)

Vlastník Gudboj
Vloženo 30.11.2014
Aktualizováno 2.7.2015

Vloženo: 11.04.2015, Uskutečněno: 11.04.2015, Stav tachometru: 23067 km, Zhlédnuto: 26x

Jednou to přijít muselo, ale škoda, že zrovna dnes Ty idioty co předpovídaji počasí bych pověsil za gule do průvanu!

Vyndal jsem z vejfuku homologační vložku, abych vyzkoušel, jak to řve. Je to nádhera! Už si jí asi zpátky nevrátim, jen pokud pojedem do Rakouska, tam jsou na to prý hákliví

S kámošem Jirkou jsme vyrazili z Budějc směr Otín u Jindřichova Hradce, kde by měla být vyhlášená motorkářská hospoda. Po cestě motorkářů milion, jsem nestačil ani všechny zdravit
Sluníčko svítilo, krásná silnice kde se zatáčky střídají s rovinkama, slušné tempo a za chvíli jsme v Otíně. Tam na nás vybafla slečna, že v půl třetí zavíraji a že máme smůlu (Jirka namítal, že je za pět půl, ale nebylo to k ničemu ) Ještě pro jistotu přišel i majitel, který nám vysvětlil, že by se rád taky ještě jel projet na motorce a že máme přijet jindy, že pořádá spoustu akcí a ať sledujem Facebůk!

No tak jsem protočil plyn, zabublal vejfukem a přejeli si dát něco dobrýho na náměstí v Hradci. Zahrádku jsme našli, najedli, napili a pak koukli na oblohu, kde se na nás začali hrnout černý mraky. Kámoš volal, že v Budějcích padaji kroupy a na meteoradaru se to všechno začalo červenat! Kur*a proč zrovna dneska!

No tak jsme si sedli do hospody a po cca hodině a půl, když stejně furt lilo jsme nasedli a že si vyzkoušíme jízdu v dešti (nic jinýho nám ani nezbývalo).
Musim přiznat, že jsem to čekal mnohem horší. Jelo se pomalu, max 100 - 110, ale nepromokavý hadry docela fungovaly. Gumy taky seděly a do helmy mi nechcalo Tak máme aspoň další zkušenost, že i za mokra se dá jezdit.

Nejvíc mě štve, jak je teď motorka špinavá a budu jí muset celou umejt!

Gudboj (0) napsal 12.04.2015 v 13:37

Hm, to si dobrej, já se na to ještě chystám. Nemylo se ti to blbě, když byl motor a vejfuk ještě horkej?

Jiricek_decin (0) napsal 12.04.2015 v 08:50

já to leštil 45 minut co jsem dojel do garáže... :D

• S baťůžkem na večeři na Lipno

První vyjíždka s baťůžkem aka Terezkou probehla a tak si musim napsat deníček! Odpoledne bylo krásné, tak co doma! Terka má konečně oblečení, tak jsme mohli vyrazit na výlet. Ze začátku se tam trochu vrtěla, ale čas

Vloženo: 19.05.2015
    Uskutečněno: 19.05.2015
  • Nová helma LS2

Ze zvědavosti jsem si v Scooterboomu vyzkoušel novou helmu LS2 Concept II a po testovací jízdě jsem jí už nesundal z hlavy :-DD To ticho, žádný foukání, krásně sedí. Vřele doporučuju všem! Vybral jsem si novinku LS2

Typ: Koupě
    Vloženo: 24.03.2015
    Uskutečněno: 24.03.2015
  • První jarní vyjížďka

Nevydržel jsem to a byl protáhnout XJR. Krásné počasí a motorka připravená na sezónu... Těšil jsem se jako malý dítě! Po deseti minutovým zápasení s novýma hadrama a zjištění kterej zip kam pasuje a která kapsa je na co

Vloženo: 08.03.2015
    Uskutečněno: 08.03.2015