Harley Davidson FLHTC Electra Glide Classic (1995)

Vlastník truck
Vloženo 23.9.2014
Aktualizováno 14.6.2020

Vloženo: 09.04.2015, Uskutečněno: 09.04.2015, Zhlédnuto: 1x

Každá chybka se platí Do Poděbrad bych nedojel,protože jsem blbě nastavil jehlu v karbci. Jediná věc,která se mi vysypala do ruk a nevěděl jsem jestli jsem to složil dobře.Zblbnul mě sytič,kterej s tím samozřejmě neměl nic společnýho a tak to vrčelo hezky.Na plyn,ale reagoval ten ropovod co jsem nastavil a neskutečný věci,protože Haryk to chtěl opravdu spolykat a jet. Je to fakt kovárna. Karbec doladěn a najednou nešla celá palubka. Rozebrat třetí oko a co to kurv. je pojistka dobrá,ale propípnout nejde ?! Už jsou nové všechny + vazelínka a teď už konečně jedeme. Není to jednoduchý už byla i docela depka,ale nemůže to člověk zabalit to jsou všechno jen moje chybky za to Haryk nemůže.
No a to svezení to všechno maže. Hodiny v dílně super relax a neposrat se z problémů a dotáhnot věci to do konce to se hodí i v životě.

danny3716 (1) napsal 13.04.2015 v 10:17

Hlavně , že to všechno bereš sportovně ! Tak to má být . Výsledek je jako vždy super

šima52 (3) napsal 10.04.2015 v 10:36

Užívej sezonu s krásnou, opravdu krásnou motorkou. Jak Tě znám, řešení Tvého ALE stejně přijde na řadu, ALE nech to až po sezoně. On se Ti taky srovná v oku a kdo ví...Taky vypadá jinak na živo a jinak fotky.
Ty máš určitě svojí vizi a jak Tě známe, špatná nebude

truck (11) napsal 10.04.2015 v 08:36

Dík za názory i pochvalu to potěší vždycky Psal jsem už v reportu po dostrojení,že je vlčí smečka nádherná,ale není to úplně ono.Bylo to odvážný už od začátku a výsledek je vidět až teď venku na světle. Lak komplet motocyklu by byl řešení ALE a o tom to je . Teď budeme jezdit a na podzim uvidíme. Hezkou sezonu ve zdraví Všem Luboš

ThunderWolf (0) napsal 09.04.2015 v 23:43

Jj je to tak máš recht nic není zadarmo a tím nemyslím jen finance vše má svá úskalí, též bojuji s přestavbou svého RT na RT-P , ale jiný výsledek než úspěšné dokončení si nepřipouštím. Jen snad malá poznámečka k tvé HD díky tomu krásnému vlčímu štítu bych být tebou zvážil změnu barvy motorky, je to takové ... ale samozřejmě je to jen názor.
Každopádně odvádíš excelentní práci v super kvalitě člověk může jen bledě závidět

Taťka (2) napsal 09.04.2015 v 23:11

V podstatě jsi to řekl sám - co tě nezabije, to tě posílí. A když u toho v garáži i přes skorodepku ještě relaxuješ, je to paráda. Glajda je luxusní , svezení je taky asi náramný, jen ta smečka mě trochu ruší. Ale to věc mýho pohledu na motorky, nemusím mít pravdu.

BigRad (0) napsal 09.04.2015 v 23:03

Z každého servisu a zásahu do stroje musíš mít nějaký vzrůšo, jinak by to nebylo ono seš borec a Haryk taky.

• DOLTE na otočku

Pátek odpoledne po práci balíme jen nejnutnější a jedeme.Potřebujeme oba vypadnout a nechat všechny starosti daleko za výfuky našeho motocyklu Harley Davidson. Náš neplánovaný výlet se změnil na super akci u našich přáte

Vloženo: 10.09.2017
    Uskutečněno: 10.09.2017
  • SUMMER TOUR 2017 THE END

Už zase rachotíme v robotě,ale nevadí krásná dovolená to byla B-) (y) http://truck0.rajce.idnes.cz/SUMMER_TOUR_2017_THE_END/

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.08.2017
    Uskutečněno: 30.08.2017
  • LETNÍ TOUR 2017

Všechno je v lidech a tak problémy s STK zával čas +o( jel jsem jinam a neměl problém tak na ty blbečky ser. ono na každýho jednou dojde (y) Dnes letní jízda na pohodu počásko zlobilo,tak jedeme až v poledne B-) Opět

Vloženo: 23.07.2017
    Uskutečněno: 23.07.2017