Jawa 350/634 (1974)

Vlastník SalvatorPRO
Vloženo 8.1.2015
Aktualizováno 13.3.2015

Vloženo: 15.03.2015, Uskutečněno: 15.03.2015, Zhlédnuto: 19x

Sací kanálky jsou v hrozném stavu, porejpané, zaschlý olej, nešly vyčistit benzínem ani arvou, tak jsem se rozhod, že je trochu vošmudlám silichromem. Hlavy po vyvařování v kyselině citrónové se celkem obstojně vyčistily, ještě jsem je pak vzal tekutým pískem a kartáčem, už nevypadají tak zle. Nevím vůbec co mám udělat s dosedacíma plochama pro gufera, jsou takové zašpiněné nějakou žlutou ... , díky tomu mají nepravidelnou plochu co s tím? Zkusit jemně vybrousit dvoutisícovkou jen abych se zbavil toho něčeho a zároveň nezkazil spravný kruhový tvar? Jo abych nezapomněl dnes byla odvežena klikovka na go místní dílny. Je to sice malá dílna ,ale zabívá se hlavně opravou starých veteránů a specielně lisovaných klikovek.

• Ložiska v karterech

Kartery jsem ohřál v troubě na 150 stupňů ložiska byly den v mrazáku, při vkládání ložisek pro klikovku mě ložisko poprvé propadlo karterem, takže napodruhý jsem ho tam chvíli podržel aby se ohřálo a srovnal jsem ho podl

Vloženo: 02.05.2015
    Uskutečněno: 24.04.2015
  • Klikovka doma

Dnes jsem si přivezl klikovku po go. Musel se vyměnit pravý čep, je tam vyměněné středové ložisko za japonce, nový ojniční oka (asi tvrzená ocel) a klikovka je vyvážena. Oprava klikovky stála 3000,- S udělanou prací a ce

Vloženo: 23.03.2015
    Uskutečněno: 23.03.2015
  • Vyndání převodových kol a čištění

Po vytažení převodovky jsem zjistil že i otevřené bronzové pouzdro předlohové hřídele má vakl. Kartery jdou špatně vyčistit od předešlého silikonu atd. Vyvařování hlav v kyselině citrónové. Motor ani víka motoru nebudu

Vloženo: 14.03.2015
    Uskutečněno: 14.03.2015