Yamaha XJR 1300 (2007)

Vlastník Gudboj
Vloženo 30.11.2014
Aktualizováno 2.7.2015

Vloženo: 08.03.2015, Uskutečněno: 08.03.2015, Stav tachometru: 22596 km, Zhlédnuto: 7x

Nevydržel jsem to a byl protáhnout XJR. Krásné počasí a motorka připravená na sezónu... Těšil jsem se jako malý dítě! Po deseti minutovým zápasení s novýma hadrama a zjištění kterej zip kam pasuje a která kapsa je na co jsem konečně usedl na XJR. Vyrazil jsem směr Týn nad Vltavou. Cesta je většinou po krásným a hlavně čistým asfaltu, tak jsem si začal zvykat na svojí novou motorku. Optimální rychlost je tak 100-120, ale klidně i 80 Při předjíždění a na přehledný rovince jsem za to vzal a v momentě tam bylo 180, ale to už na mě fakt dost fouká a neni mi to příjemný. Si zvyknu Z Tejna jsem to vzal na Hněvkovickou přehradu udělat si foto a pak zpátky domu přes Hlubokou. Ještě dotankovat nádrž do plna a papá XJR, už se těším na příště!
Najel jsem cca 90 Km.

Gudboj (0) napsal 09.03.2015 v 21:05

Uvidíme, ale zatim 180 nejezdim tak často. Až vyrazíme spolu, tak budu mít aspoň srovnání

Jiricek_decin (0) napsal 09.03.2015 v 20:52

možná by to s plexi tolik nefoukalo při 180, se za to trochu přikrčíš a bude to lepší... ;)

• S baťůžkem na večeři na Lipno

První vyjíždka s baťůžkem aka Terezkou probehla a tak si musim napsat deníček! Odpoledne bylo krásné, tak co doma! Terka má konečně oblečení, tak jsme mohli vyrazit na výlet. Ze začátku se tam trochu vrtěla, ale čas

Vloženo: 19.05.2015
    Uskutečněno: 19.05.2015
  • ČB - JH a v dešti zpět :-(

Jednou to přijít muselo, ale škoda, že zrovna dnes :-( Ty idioty co předpovídaji počasí bych pověsil za gule do průvanu! Vyndal jsem z vejfuku homologační vložku, abych vyzkoušel, jak to řve. Je to nádhera! Už si jí a

Vloženo: 11.04.2015
    Uskutečněno: 11.04.2015
  • Nová helma LS2

Ze zvědavosti jsem si v Scooterboomu vyzkoušel novou helmu LS2 Concept II a po testovací jízdě jsem jí už nesundal z hlavy :-DD To ticho, žádný foukání, krásně sedí. Vřele doporučuju všem! Vybral jsem si novinku LS2

Typ: Koupě
    Vloženo: 24.03.2015